Kurz angličtiny u moře | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Aktuální informace pro klienty více
Kurz angličtiny u moře

Kurz angličtiny u moře

Dlouho jste nemluvili anglicky a chcete si to připomenout? Znáte gramatiku, ale konverzace Vám dělá potíže? Potřebujete si procvičit angličtinu a nebaví vás sedět ve třídě? Potřebujete získat jistotu v každodenní komunikaci? Právě pro vás je tu zážitková „výuka" anglického jazyka aneb nechte učebnice doma!

Celý koncept je založený na přirozené formě výuky. V rámci výletů  a zážitků procvičíte  svoji angličtinu třeba při vyjížďce na kole, dobrodružství na raftech nebo při tradiční chorvatské večeři v místní hospůdce - a ještě mnohem víc. Kurz je nastaven jako all-English-policy kurz, tudíž angličtina slouží jako hlavní jazyk pro komunikaci v rámci jednotlivých aktivit jak s lektorem, tak mezi jednotlivými účastníky kurzu - anglicky od začátku do konce programu. 

Náš profesionální lektor se Vám bude intenzivně věnovat 3-4 hodiny denně, budete tak mít dostatečný prostor užít si koupání, slunění a další běžné aktivity na dovolené u moře. Tento pobyt je tak naprosto ideální pro spojení letní dovolené s rodinou, partnerem, přáteli a časem pro sebe - aktivitou, která má opravdu smysl a posune Vás zase trochu dál a na kterou třeba jindy v roce nemáte dostatek času. 

Cíle kurzu: Zlepšení konverzačních schopností, upevnění každodenní angličtiny, rozšíření slovní zásoby při méně tradičních aktivitách, zdokonalení receptivních a produktivních dovedností, využití angličtiny jako nástroje ke komunikaci, překonání strachu při konverzaci. 

Kde kurz probíhá?  Baška Voda - kemp Baško Polje

V jakém termínu?  8.7. - 15.7.2017

Jaké si můžete vybrat ubytovaní? Mobilhome, karavany, bungalovy

Doprava? Autobus či vlastní 

  Mobilhome Karavan Bungalov
1 osoba 9 435 Kč X 8 935 Kč
2 osoby 8 935 Kč 8 005 Kč 8 435 Kč
3 osoby 8 500 Kč 7 430 Kč 8 000 Kč
4 osoby 7 950 Kč 6 800 Kč 7 450 Kč

Uvedené ceny jsou pro účastníka kurzu.

Pro doprovod - bez účasti kurzů a výletů sleva 2 000 Kč. 

Cena obsahuje: ubytování na 7 nocí, týdenní program pod vedením profesionálního lektora, veškeré aktivity: půjčení kol, rafty, tradiční večeře - rybářská bašta, ložní prádlo, pobytová taxa, služby delegáta, registrační poplatek v kempu, parkovné. 

Alternativní příplatky: doprava z Brna (2 350 Kč / osoba), strava (polopenze - 420 Kč/ osoba / den, večeře - 225 Kč / osoba / den), místenka do autobusu - 100 Kč / osoba. 

Pozn.: Účastníci budou ubytováni po 2 osobách / mobilhome, bungalov, karavan - každá osoba bude mít k dispozici vlastní ložnici (pouze Váš doprovod bude ubytován ve Vaší ložnici). 

Své rezervace můžete provést na tel.542221656, prostřednictvím e-mailu info@atlas-adria.cz nebo na našem chatu.

Budeme se těšit!

Activity English Course