Slevy a výhody | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Otevírací doba 23.12. 2019 - 5.1. 2020 více
  • Katalog 2020 je na světě! více
Slevy a výhody
Slevy a výhody

Slevy a výhody

Milí cestovatelé!

Věříme, že naše ceny  jsou už i tak velice příznivé, ale přesto jsme pro Vás připravili řadu slev a zvýhodnění, kterými Vás bez pochyby potěšíme!

SLEVY 2020

1 dítě do 6 let ZDARMA (bez nároku na lůžko)

Na ubytování zcela zdarma bude mít Vaše nejmenší ratolest nárok u všech našich vlastních zájezdů a pobytů, tedy: Mali Lošinj – Safari bungalovy, Biograd na Moru – Safari bungalovy a KIDS FRIENDLY Safari bungalovy, Primošten – mobilhomy, Safari bungalovy, karavany, Baško Polje – mobilhomy, karavany, stany. Dítě do 6ti let nemá nárok na lůžko. Cena autobusové dopravy je jednotná, bez ohledu na věk osob. U ostatní zájezdů / pobytů jsou slevy pro děti jsou vždy uvedeny u konkrétního zájezdu.

 V týdnech 11.7. - 18.7. a 15.8. - 22.8. 2020 v kempu Soline - Biograd na Moru je v rámci speciální akce pro rodiny s dětmi věk dítěte ZDARMA prodloužen do 12-ti let - více info viz Family week 2020.

SLEVY FIRST MINUTE

Objednejte si svůj zájezd do Chorvatska v dostatečném předstihu a získáte od nás slevu 10%! Slevu First minute můžete uplatnit až do konce února 2020. Tuto slevu (na rozdíl od Last minute) můžete u zájezdů a pobytů do mobilhomů (Baško Polje, Adriatic), safari bungalovů, (Lošinj, Biograd na Moru a Primošten), karavanů (Primošten a Baško Polje) a stanů kombinovat se slevou na Rodinné pasy, Senior pasy či věrnostní slevou.

Přehled slev First minute:

Mali Lošinj - safari bungalovy: 10 % při zaplacení zálohy 50% z ceny zájezdu do 28.2.2020

Biograd na Moru: 10 % při zaplacení zálohy 50% z ceny zájezdu do 28.2.2020

Primošten - mobilhomy: 10% při zaplacení zálohy 50% z ceny zájezdu do 28.2.2020

Primošten - safari bungalovy: 10% při zaplacení zálohy 50% z ceny zájezdu do 28.2.2020

Primošten  - karavany: 10% při zaplacení zálohy 50% z ceny zájezdu do 28.2.2020

Baško Polje - mobilhomy: 10 % při zaplacení zálohy 50% z ceny zájezdu do 28.2.2020

Baško Polje - karavany, stany: 10 % při zaplacení zálohy 50% z ceny zájezdu do 28.2.2020

First minute slevy k ostatním zájezdům jsou uvedeny vždy v popisu konkrétního zájezdu.

SLEVY NA RODINNÉ PASY a SENIOR PASY

Naše společnost je již několik let zapojena do úspěšných projektů RODINNÉ PASY a SENIOR PASY. Pro držitele Senior pasů je připravena speciální sleva ve výši 10 %, stejná sleva platí pro děti do 18 let u Rodinných pasů. Uplatnit ji můžete u zájezdů uvedených ve First minute – viz výše. Bližší informace a registraci zdarma získáte na www.rodinnepasy.cz a na www.seniorpasy.cz. Samozřejmostí je i přiznání časové slevy First minute nebo věrnostní slevy. Vždy lze však kombinovat pouze dvě slevy. Last minute slevy a akce naopak s těmito slevami kombinovat nelze. Výhody Rodinných a Senior pasů lze využít za předpokladu uzavření SoZ přímo s naší CK bez účasti zprostředkovatele. Pro vzdálenější majitele Rodinných a Senior pasů, kteří je nemohou předložit v naší kanceláři v Brně osobně, stačí zaslat kopii spolu s vyplněnou SoZ poštou nebo naskenovat do e-mailu.

VĚRNOSTNÍ SLEVA

Naše věrné zákazníky (všechny, kteří s námi za poslední 3 roky alespoň jednou vycestovali) odměníme slevou 3%. Věrnostní slevu lze kombinovat se slevou First minute nebo se slevou na Rodinné / Senior pasy. Vždy lze však kombinovat pouze dvě slevy. Věrnostní slevu můžete uplatnit pouze u zájezdů a pobytů uvedených v odstavci First minute – viz výše.

DÁRKOVÉ POUKAZY A ŠEKY

Při úhradě Vámi vybraného zájezdu či pobytu lze uplatnit níže uvedené benefitní poukázky, kupony či šeky od těchto společností: LE CHÉQUE DÉJEUNER (poukázky Šek Dovolená, Unišek+, Unišek+FKSP, Cadhoc, GalleryBeta), SODEXO (poukázky Dárkový Pass, Bonus Pass, Holiday Pass, Flexi Pass, Fokus Pass, Cafeteria, ePASS), EDENRED (poukázky Ticket Multi, Ticket Compliments, Ticket Holiday, e-Ticket), BENEFITY a.s., BENEFIT PLUS (Platí pro letní pobyty: Safari bungalovy - Mali Lošinj, mobilhome, karavany, Safari bungalovy - Primošten, Safari bungalovy a KIDS FRIENDLY Safari bungalovy - Biograd na Moru, mobilhome, karavany, stany - Baško Polje; neplatí pro ostatní zájezdy, pro účastníky skupinového zájezdu a nelze je kombinovat s last minute slevou. Uplatnění benefitů lze využít za předpokladu uzavření Smlouvy o zájezdu / o pobytu přímo s naší CK bez účasti zprostředkovatele. Nemáte-li možnost doručit kupóny a šeky do naší kanceláře v Brně, stačí je zaslat poštou - formou cenného psaní. Dárkovými poukazy, šeky a kupóny nelze hradit zájezdy last minute. Poukázkami lze hradit pouze 50 % ceny zájezdy.

SPECIÁLNÍ AKCE 2020

Pro letní sezónu 2020 jsme pro Vás opět připravili širokou škálu akčních týdnů, slev, výhod a balíčků. Věříme, že si každý z Vás najde akční nabídku, která upřímně potěší! Bude to snad jeden z „dotovaných“ zájezdů pro seniory? Nebo pojedete k moři na 14 dní za cenu pouze 11 nocí? A nebo uděláte radost svým dětem a zúčastníte se jednoho z našich Family week s pestrým animačním programem? Každopádně věříme, že si každý z Vás mezi našimi speciálními akcemi najde to své…

Pozn.: Žádné zájezdy z následující akční nabídky nelze hradit benefičními poukázkami, kupóny, šeky.

FAMILY WEEK 2020 - Speciální týdny pro rodiny s dětmi

Myslíme opět i na Vaše ratolesti (a na potřebný odpočinek pro Vás)! A proto jsme pro Vás připravili již tradiční speciální týdny pro rodiny s dětmi. Letos se budou oba dva týdny Family week konat v kempu Soline v Biogradu na Moru, kde je pro Vás připraveno celkem 12 safari bungalovů, z nichž 4 jsou na míru ušité rodinám s dětmi - tzv. Kids friendly Safari bungalovy - viz str. 11. V rámci těchto týdnů Family week, se můžete těšit na opravdu pestrý program pro děti, o který se  každý den v dopoledních a podvečerních hodinách postarají naši animátoři, a vy si zatím můžete pořádně zarelaxovat.

KDE:    Biograd n. Moru - Kemp Park Soline

KDY:    1. turnus: 11.7. - 18.7.  2020, 2. turnus: 15.8. - 22.8. 2020

UBYTOVÁNÍ: Safari bungalovy a KIDS FRIENDLY Safari bungalovy

Slevy pro děti: jedno dítě 0 - 12 let zcela ZDARMA (s nárokem na lůžko), 2. a 3. dítě 0 - 12 let SLEVA 20 % (z ceny ubytování)

Pozn.: Slevy pro děti nelze kombinovat s žádnými dalšími slevami a akcemi. Ostatní osoby v rámci Smlouvy o zájezdu mohou současně s touto akcí využít pouze časovou slevu First minute a věrnostní slevu 3%, popř. slevu na Senior pas.

Více info viz FAMILY WEEK.

DOTOVANÉ”zájezdy do Chorvatska PRO SENIORY 55+

Letos opět potěšíme všechny osoby starší 55 let. Ve vybraných termínech můžete totiž navštívit Vaše oblíbená letoviska bez nutnosti doplácení za neobsazená lůžka - tedy velmi výhodně pro ty,  kteří často zápasí s problémem, že většina ubytování je koncipována pro vícečlenné rodiny a ne pro dvojice či jednotlivce. V rámci této akce vůbec nedoplácíte za neobsazená lůžka, i když budete pouze 3 nebo 2 osoby! Platí pro Vás cena za osobu jako při plné obsazenosti (tedy pro 4 osoby - viz ceník níže). Po sobě jdoucí dva termíny můžete samozřejmě propojit a užít si tak dovolenou na zasloužené dva týdny!

Pozn. : V případě, že pojedete úplně sami, doplácíte celkem za všechna  neobsazená lůžka jednotnou cenu 1 500 Kč.

Více info viz DOTOVANÉ ZÁJEZDY PRO SENIORY 55+. 

AKCE 9=7 NOCÍ A 14 = 11 NOCÍ

V letošní sezóně si můžete ve vybraných termínech a destinacích užít 2 - 3 noci navíc, a to na náš účet! V rámci této akce platíte 7 nocí, avšak ve skutečnosti si na dovolené budete užívat 2 noci navíc. Pokud se rozhodnete si letos u moře zarelaxovat ještě o trochu déle, můžete se u nás v rámci této naší akce ubytovat na 14 nocí, a to za cenu jen 11 nocí! Zbylé 3 noci od nás dostáváte jako dárek!

Více informací získáte na Akce 9=7 a 14=11

AKCE “VYBER SI SVŮJ TERMÍN”

Neradi cestujete o víkendu a rádi byste vyjeli na dovolenou už třeba ve čtvrtek? Nebo byste se u nás rádi ubytovali jen na pár nocí? Není problém! Ve všech termínech v období 9.5. - 13.6. 2020 a  5.9. - 26.9. 2020 si u nás můžete bez jakýchkoliv dalších poplatků objednat libovolný počet nocí.

Akce platí pro veškeré pobyty v tomto katalogu. V ostatních termínech (tedy v období 13.6. - 5.9. 2020) Vám samozřejmě také rádi vyjdeme vstříc s individuálním termínem Vašeho pobytu, avšak již za příplatek 5% z ceny ubytování.