Slevy a výhody | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

Slevy a výhody
Slevy a výhody

Slevy a výhody

Milí cestovatelé!

Věříme, že naše ceny  jsou už i tak velice příznivé, ale přesto jsme pro Vás připravili řadu slev a zvýhodnění, kterými Vás bez pochyby potěšíme!

1 dítě do 6 let ZDARMA (bez nároku na lůžko)

Na ubytování zcela zdarma bude mít Vaše nejmenší ratolest nárok u těchto zájezdů: Poreč – mobilhomy a karavany, Mali Lošinj – Safari bungalovy, apartmány Antonieta, Biograd na Moru – Safari bungalovy, Pakoštane – chatky, Primošten – mobilhomy, Safari bungalovy, karavany na pláži, Baško Polje – mobilhomy, karavany, stany, bungalovy. Dítě do 6ti let nemá nárok na lůžko. Cena autobusové dopravy je jednotná, bez ohledu na věk osob.

 V týdnech 7.7. - 14.7. a 14.7. - 21.7. 2018 v kempu Cuka (Pakoštane) a v týdnz 11. - 18.8. 2018 v kempu Baško Polje je v rámci speciální akce pro rodiny s dětmi věk dítěte ZDARMA prodloužen do 12-ti let - více info viz Family week 2018.

SLEVY FIRST MINUTE

Objednejte si svůj zájezd do Chorvatska v dostatečném předstihu a získáte od nás slevu až 15%! Slevu First minute můžete uplatnit až do konce února 2018. Tuto slevu (na rozdíl od Last minute) můžete u zájezdů do chat, mobilhomů (Baško Polje, Adriatic), safari bungalovů, karavanů, stanů, bungalovů kombinovat se slevou na rodinné pasy, senior pasy či věrnostní slevou.

Přehled slev First minute:

Mali Lošinj - safari bungalovy: 10 % při zaplacení zálohy 50% z ceny zájezdu do 28.2.2018

Biograd na Moru: 10 % při zaplacení zálohy 50% z ceny zájezdu do 28.2.2018

Pakoštane - chaty: 15 % při zaplacení zálohy 50% z ceny zájezdu do 28.2.2018

Primošten - mobilhomy: 10% při zaplacení zálohy 50% z ceny zájezdu do 28.2.2018

Primošten - safari bungalovy: 10% při zaplacení zálohy 50% z ceny zájezdu do 28.2.2018

Primošten  - karavany na pláži: 10% při zaplacení zálohy 50% z ceny zájezdu do 28.2.2018

Baško Polje - mobilhomy: 10 % při zaplacení zálohy 50% z ceny zájezdu do 28.2.2018

Baško Polje - karavany, stany: 15 % při zaplacení zálohy 50% z ceny zájezdu do 28.2.2018

SLEVY NA RODINNÉ PASY a SENIOR PASY

Naše společnost je již několik let zapojena do úspěšných projektů RODINNÉ PASY a SENIOR PASY. Pro držitele Senior pasů je připravena speciální sleva ve výši 10 %, stejná sleva platí pro děti do 18 let u Rodinných pasů. Uplatnit ji můžete u zájezdů uvedených ve First minute – viz výše. Bližší informace a registraci zdarma získáte na www.rodinnepasy.cz a na www.seniorpasy.cz. Samozřejmostí je i přiznání časové slevy First minute nebo věrnostní slevy. Vždy lze však kombinovat pouze dvě slevy. Last minute slevy a akce naopak s těmito slevami kombinovat nelze. Výhody Rodinných a Senior pasů lze využít za předpokladu uzavření SoZ přímo s naší CK bez účasti zprostředkovatele. Pro vzdálenější majitele Rodinných a Senior pasů, kteří je nemohou předložit v naší kanceláři v Brně osobně, stačí zaslat kopii spolu s vyplněnou SoZ poštou nebo naskenovat do e-mailu.

VĚRNOSTNÍ SLEVA

Naše věrné zákazníky (všechny, kteří s námi za poslední 3 roky alespoň jednou vycestovali) odměníme slevou 3%. Věrnostní slevu lze kombinovat se slevou First minute nebo se slevou na Rodinné / Senior pasy. Vždy lze však kombinovat pouze dvě slevy. Věrnostní slevu můžete uplatnit pouze u zájezdů uvedených ve First minute – viz výše.

DÁRKOVÉ POUKAZY A ŠEKY

Pro platbu Vámi vybraného zájezdu můžete kromě běžných způsobů platby využít benefitní poukázky, kupóny či šeky od společností LE CHÉQUE DÉJEUNER, SODEXO, EDENRED a BENEFITY a.s. (Platí pro letní pobyty: Safari bungalovy - Mali Lošinj, chaty- Pakoštane, mobilhome, karavany na pláži, Safari bungalovy - Primošten, Safari bungalovy - Biograd na Moru, mobilhome, karavany, stany - Baško Polje; neplatí pro ostatní zájezdy, pro účastníky skupinového zájezdu a nelze je kombinovat s last minute slevou, dále pak pro zimní pobyty a v apartmánech v Itálii a Rakousku). Uplatnění benefitů lze využít za předpokladu uzavření Smlouvy o zájezdu přímo s naší CK bez účasti zprostředkovatele. Nemáte-li možnost doručit kupóny a šeky do naší kanceláře v Brně, stačí je zaslat poštou - formou cenného psaní. Dárkovými poukazy, šeky a kupóny nelze hradit zájezdy last minute. Poukázkami lze hradit pouze 50 % ceny zájezdy.

SPECIÁLNÍ AKCE 2018

Pro letní sezónu 2018 jsme pro Vás opět připravili širokou škálu akčních týdnů, slev, výhod a balíčků. Věříme, že si každý z Vás najde akční nabídku, která upřímně potěší! Bude to snad jeden z „dotovaných“ zájezdů pro seniory? Nebo pojedete k moři na 14 dní za cenu jednoho týdne? A nebo uděláte radost svým dětem a zúčastníte se jednoho z našich Family week s pestrým animačním programem? Každopádně věříme, že si každý z Vás mezi našimi speciálními akcemi najde to své…

Pozn.: Žádné zájezdy z následující akční nabídky nelze hradit benefičními poukázkami, kupóny, šeky.

FAMILY WEEK 2018 - Speciální týdny pro rodiny s dětmi

Myslíme i na Vaše ratolesti (a na potřebný odpočinek pro Vás)! A proto jsme pro Vás opětovně připravili speciální týdny pro rodiny s dětmi. Letos opět v kempu Baško Polje a také v kempu Cuka v Pakoštane. V rámci celkem tří týdnů Family week, se můžete těšit na opravdu pestrý program pro děti každý den, o který se postarají naši animátoři. Pro děti budou připraveny ranní rozcvičky, tvořivé dílničky, sportovní hry, karneval či stezku odvahy! O děti se postaráme až 4 hodiny denně a vy si zatím můžete pořádně zarelaxovat. Více info k této speciální akci viz FAMILY WEEK.

DOTOVANÉ”zájezdy do Chorvatska PRO SENIORY 55+

Letos opět velmi potěšíme mimo jiné i ty, kteří si regeneraci organismu u Jadranu jistě zaslouží a také potřebují nejvíce - seniory nad 55 let. Ve vybraných květnových, červnových a zářiových termínech můžete navštívit Vaše oblíbená letoviska – Baška Voda, Mali Lošinj, Primošten či Pakoštane za opravdu velmi výhodné ceny! Více viz DOTOVANÉ ZÁJEZDY PRO SENIORY 55+. 

2 TÝDNY ZA CENU 1 TÝDNE

Říká se, že člověk začne na dovolené odpočívat až asi po třech dnech. Lidskému organismu zkrátka chvíli trvá, než si uvědomí, že je pryč ze stresu všedního dne a dostane do režimu „relaxace, pohoda a bezstarostnost“. Není tedy týdenní dovolená příliš málo, abyste si na dovolené doopravdy odpočinuli? A co takhle odpočinout si u moře o týden navíc a úplně zadarmo?! Ve vybraných termínech můžete využít naší jedinečné a neopakovatelné akce 2 týdny za cenu 1 týdne, kdy platíte pouze za 1 týdenní termín a druhý týden dostáváte zcela ZDARMA. Více informací získáte na 2 týdny za cenu 1 týdne.

AKCE “VYBER SI SVŮJ TERMÍN”

Neradi cestujete o víkendu a rádi byste vyjeli na dovolenou už třeba ve čtvrtek? Nebo byste se u nás rádi ubytovali jen na pár nocí? Není problém! Ve všech níže uvedených termínech si u nás můžete bez jakýchkoliv dalších poplatků objednat libovolný počet nocí:

Období 12.5. - 16.6. 2018

Období 8.9. - 29.9. 2018

Akce platí pro pobyty v Safari bungalovech (Lošinj, Primošten), v mobilních domech (Primošten, Baško Polje), chatky (Pakoštane), karavany (Primošten, Baško Polje) a stany (Baško Polje).

V ostatních termínech (tedy v období 16.6. - 8.9. 2018) Vám samozřejmě také rádi vyjdeme vstříc s individuálním termínem Vašeho pobytu, a to za příplatek 5% z ceny ubytování.