Autobusem do Chorvatska | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Otevírací doba dne 21.10. 2019 jen 12.00 - 17.00 více
  • Katalog 2019 je na světě! více
Doprava
Doprava

Doprava

Pojeďte s námi autobusem do Chorvatska!

A) Autobusová doprava - Chorvatsko

Autobusová doprava do Chorvatska je zajištěna z Brna, a to vždy v odpoledních hodinách dne uvedeného v ceníku. "Svoz" rekreantů do Brna je každý pátek v termínu od 14. 6. do 16. 8. 2019 po trasách uvedených níže.

V místě srazu v Brně, každý účastník přestoupí do autobusu podle cílového místa své dovolené. Čas odjezdu je do každé lokality jiný. Vzhledem k tomu je nutné počítat s možným čekáním v přestupním místě na "svůj" autobus, maximálně však 2 hodiny (v závislosti na dopravní situaci může být doba i delší).

"Rozvoz" rekreantů z Brna je zajištěn každou neděli v termínu od 23. 6. do 25. 8. 2019 po rozvozových trasách níže v dopoledních hodinách. 

Svozové a rozvozové přepravy budou uskutečněny pouze za předpokladu obsazení min. 20 osobami na dané svozové trase. Pokud tato podmínka nebude splněna, oznámí toto CK v dostatečném předstihu klientovi a odpovídající částku klientovi vrátí na zaslaný účet či hotově. Svoz a rozvoz klientů je považován za doplňkovou službu a její případné zrušení není důvodem odstoupení od SoZ ze strany objednavatele zájezdu.

Pro Vaši jistotu a pohodlí při cestování můžete využít rezervační nabídku místenek za úhradu 100 Kč / osoba. Vydaná místenka garantuje vybrané sedadlo při cestě z Brna do cílového místa a zpět. V případě zájmu si musí koupit místenky všechny uvedené osoby v SoZ.

Autobusy jsou vybavené klimatizací, WC, ledničkou, kávovarem a DVD přehrávačem. Ve výjimečných případech CK využívá namísto autobusu luxusní mikrobus (jedná se především o zájezdy na ostrov Lošinj), který však není vybaven WC. V průběhu jízdy je možnost občerstvení chlazenými a teplými nápoji, které zakoupíte u řidičů. Podle možností přidáváme přívěsné vozíky pro zvýšení pohodlí cestujících. Odjezd z Brna je vždy odpoledne, návrat v dopoledních hodinách. Cestování trvá přibližně 12 až 17 hodin, v závislosti na vzdálenosti pobytového místa z Brna. Vzhledem k tomu, že naše CK působí také na území Slovenské Republiky, jsou některé autobusy určeny pro nástup klientů na zájezd v Bratislavě. Jedná se o minimální časovou ztrátu, která v žádném případě vážně nenaruší časový harmonogram přepravy klientů do pobytového místa. Ostatní taktéž projíždí Bratislavou a všechny autobusy pak pokračují Maďarskem. V průběhu cestování budou bezpečnostní a hygienické zastávky podle situace - minimálně však jednou za 3 hodiny. Na ostrov Lošinj (zájezd na Mali Lošinj) se autobus přepravuje trajektem, jehož plavba je cca 25 minut. Cestovní kancelář neodpovídá za případné zdržení autobusu trasou z důvodu přetížení cest či hraničních přechodů, objížďky nebo vlivem živelné události.

Ceny za autobusovou dopravu z Brna a zpět:

  • Mali Lošinj, Veli Lošinj: 2 550 Kč / os.
  • Baška Voda (Baško Polje), Omiš, Podgora: 2 490 Kč / os. (cena platí pro týdenní termíny)
  • Biograd na Moru, Čiovo: 2 250 Kč / os.
  • Primošten: 2 350 Kč / os.
  • Vodice: 2 600 Kč / os.
  • Živogošče (kemp Dole): od 2 500 Kč /os.

O cenách samostatné autobusové dopravy (bez objednávky ubytování) se můžete informovat v naší cestovní kanceláři.

Trasy svozových (rozvozových) autobusů:

 

Příplatky autobusové dopravy:

TRASA A:

Hradec Králové          380 Kč/os.

Rychnov nad K.          380 Kč/os.

Žamberk                     380 Kč/os.

Ústí nad Orlicí            300 Kč/os.

Česká Třebová           300 Kč/os.

Lanškroun                  330 Kč/os.

Svitavy                       270 Kč/os.

Letovice                     240 Kč/os.

 

TRASA B:

Havířov                       450 Kč/os.

Ostrava                       400 Kč/os.

Frýdek-Místek            380 Kč/os.

Nový Jičín                   350 Kč/os.

Hranice                       300 Kč/os.

Olomouc                     280 Kč/os.

Prostějov                    240 Kč/os.

Vyškov                        200 Kč/os.

 

TRASA C:

Jablonec n. Nisou       650 Kč/os.

Liberec                       650 Kč/os.

Mladá Boleslav           580 Kč/os.

Nymburk                    540 Kč/os.

Kolín                           470 Kč/os.

Kutná Hora                 380 Kč/os.

Havl. Brod                  360 Kč/os.

Žďár n. S.                   350 Kč/os.

 

TRASA D:

Praha                         530 Kč/os.

Jihlava                       330 Kč/os.

 

B) Vlastní doprava

Klienti s vlastní dopravou od nás obdrží všechny potřebné informace – doporučenou trasu do místa pobytu, poplatky cestou, ceny a odjezdy trajektů aj. Klienti s vlastní dopravou mohou libovolně spojovat i více termínů nebo měnit a kombinovat pobytová místa. 

C) Skupinové zájezdy

Pro skupinové zájezdy je autobusová doprava do Chorvatska zajištěna z Brna, příp. za smluvní příplatek odkudkoliv z ČR. Podmínkou pro objednavatele skupinového zájezdu je využití smluvního autobusového dopravce ATLAS Adria a počtu min. 20 platících osob z jednoho odjezdového místa. Případné doplnění zbývajících míst v autobusu dalšími klienty CK neopravňuje objednavatele skupinového zájezdu požadovat od nich nebo od CK jakýkoliv příspěvek na změnu trasy.