Autobusem do Chorvatska | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Otevírací doba ve dne 3.12. 2019 více
  • Katalog 2019 je na světě! více
Doprava
Doprava

Doprava

A) Autobusová doprava

ODJEZDY A PŘÍJEZDY DO BRNA

Autobusová doprava do Chorvatska je zajištěna z Brna, a to vždy v odpoledních hodinách (zpravidla mezi 16.00 - 18.00) odjezdového dne (resp. v pátek). Příjezd zpět do Brna je vždy v neděli v ranních hodinách (zpravidla mezi 5.00-7.00)

SVOZY A ROZVOZY

Svozové a rozvozové přepravy do/z Brna CK ATLAS Adria neorganizuje. Každý klient si tedy cestu do/z Brna zajišťuje sám - bez účasti CK.

MÍSTENKY

Pro Vaši jistotu a pohodlí při cestování můžete využít rezervační nabídku místenek za úhradu 100 Kč / osoba. Vydaná místenka garantuje vybrané sedadlo při cestě z Brna do cílového místa a zpět. V případě zájmu si musí koupit místenky všechny uvedené osoby v SoZ.

CENA AUTOBUSOVÉ DOPRAVY

Ceny za autobusovou dopravu z Brna a zpět:

  • Mali Lošinj: 2 650 Kč / os. (vč. trajektu)
  • Baška Voda (Baško Polje): 2 550 Kč / os.
  • Biograd na Moru: 2 450 Kč / os.
  • Primošten: 2 450 Kč / os.

O cenách samostatné autobusové dopravy (bez objednávky ubytování) se můžete informovat v naší cestovní kanceláři.

Veškeré výše uvedené informace (vč. cen) se týkají pouze autobusové dopravy, která je přímo organizována naší CK - tedy dopravy pro destinace Mali Lošinj, Biograd na Moru, Primošten a Baško Polje. Termíny, v nichž organizujeme vlastní autobusovou dopravu pro tyto destinace jsou však od letošní sezóny omezeny pouze na některé termíny. Tyto termíny jsou vždy uvedeny v rámci jednotlivých zájezdů zde na webu (ikonka autobusu), popř. v našem katalogu. V ostatních termínech a u dalších destinací, které nejsou uvedeny výše, Vám však rádi pomůžeme se zajištěním dopravy od některé z partnerských společností.

Pozn.: Ve výjimečných případech využívá CK ATLAS Adria namísto autobusu minibus.

B) Vlastní doprava

Klienti s vlastní dopravou od nás obdrží všechny potřebné informace – doporučenou trasu do místa pobytu, poplatky cestou, ceny a odjezdy trajektů aj. Klienti s vlastní dopravou mohou libovolně spojovat i více termínů nebo měnit a kombinovat pobytová místa. 

C) Skupinové zájezdy

Pro skupinové zájezdy je autobusová doprava do Chorvatska zajištěna z Brna, případně za smluvní příplatek odkudkoliv z ČR (příplatek bude vždy individuálně vykalkulován na základě poptávky). Podmínkou pro objednavatele skupinového zájezdu je využití smluvního autobusového dopravce ATLAS Adria a počet min. 16 platících osob z jednoho odjezdového místa. Případné doplnění zbývajících míst v autobusu dalšími klienty CK neopravňuje objednavatele skupinového zájezdu požadovat od nich nebo od CK jakýkoliv příspěvek na změnu trasy.

Pozn. : Veškeré výše uvedené informace se týkají našich vlastních zájezdů a pobytů, tedy: Mali Lošinj - Safari bungalovy, Biograd na Moru - Safari bungalovy a KIDS FRIENDLY Safari bungalovy, Primošten - mobilhomy, klimatizované karavany a Safari bungalovy a Baško Polje - mobilhomy, klim. karavany a vybavené stany. Informace k ostatním zájezdům a pobytům jsou vždy uvedeny v popisu jednotlivých zájezdů, popř. Vám tyto informace na poptávku rádi zjistíme.