FIT week na Lošinju | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Aktuální informace pro klienty více
FIT week na Lošinju

FIT week na Lošinju

Dát se před létem pořádně do kondice a zároveň si po dlouhé zimě odpočinout na slunečné pláži? I tak můžete prožít první červnový týden či nádherný konec letní sezóny v září, kdy naše cestovní kancelář organizuje sportovně-relaxační pobyt na nádherném ostrově Lošinj. Již v loňském a předloňském roce byl náš sportovní týden, který byl zaměřen především na běh, velmi úspěšný a mnozí účastníci se už nyní těší na další turnus! Tentokrát bude náš sportovní týden nejen o běhání, ale i o posilování a skupinových cvičení.... Naši profi třenéři si Vás zkrátka vezmou pořádně do parády! Zárověň ale samozřejmě bude i dostatek času na ten pravý dovolenkový relax a vy se po tomto týdnu budete cítit nejen po té fyzické, ale i po psychické stránce naprosto skvěle!

S sebou můžete vzít samozřejmě i své nejbližší, kteří se tréninku účastnit nechtějí, ale rádi by s Vámi na zájezd jeli. Pro tyto účastníky je platná cena pro doprovod. 

Kde?  Mali Lošinj, kemp Čikat 

Kdy?   2.6. - 11.6.2017 a 15.9. - 24.9.2017

Jaké ubytování?   Safari bungalov

Čím?   Autobusem z Brna

 

Cena zájezdu 

7 990 Kč (cena pro doprovod: 6 000 Kč)

Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí, týdenní trénink pod vedením profesionálních trenérů, doprava autobusem z Brna, ložní prádlo, pobytová taxa, služby delegáta, registrační poplatek v kempu. 

Alternativní příplatky: strava (polopenze - 470 Kč/ os. / den, večeře - 330 Kč / os. / den), místenka do autobusu - 100 Kč / os.,

Pozn.: účastníci budou ubytovaní po 2 osobách / Safari bungalov - každá osoba bude mít k dispozici vlastní ložnici (pouze Váš doprovod bude ubytován ve Vaší ložnici)

 

Své rezervace můžete provést na tel. 542221656, prostřednictvím e-mailu info@atlas-adria.cz nebo na našem chatu.

Budeme se těšit!