Dárkové poukazy | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Otevírací doba 23.12. 2019 - 5.1. 2020 více
  • Katalog 2020 je na světě! více
Darujte svým blízkým ten nejkrásnější dárek k Vánocům - zaslouženou odpočinkovou dovolenou!

Darujte svým blízkým ten nejkrásnější dárek k Vánocům - zaslouženou odpočinkovou dovolenou!

Vánoce jsou za dveřmi a vy ne a ne přijít na dárek, který by Vaší rodině / partnerovi / přátelům udělal opravdu upřímnou radost? Jsme přesvědčeni, že dárkový poukaz na dovolenou zaručeně rozzáří oči každému! A proto jsme pro Vás letos připravili hned dva typy dárkových poukazů. Svým blízkým můžete darovat poukaz na celý zájezd (pobyt) dle Vašeho výběru nebo můžete darovat pouze libovolnou částku (min. však na 1 000 Kč).

A jak dárkový poukaz objednat?

Je to velmi jednoduché - stačí nás kontaktovat s níže uvedenými údaji na náš e-mail info@atlas-adria.cz a my se Vám obratem ozveme a informujeme o dalším postupu. Poukaz Vám můžeme zaslat na Váš e-mail nebo si jej můžete osobně vyzvednout u nás v CK - Lidická 73, Brno. Úhrada poukazu je možná převodem na náš účet nebo v hotovosti u nás v kanceláři.

1) Poukaz na celý zájezd/pobyt: 

Do e-mailu uveďte prosím tyto informace: Destinaci, typ ubytování, termín, počet osob (včetně věku všech účastníků) a zda máte zájem o autobusovou dopravu či vlastní dopravu. My Vám obratem zašleme kalkulaci a informace o dalším postupu.

2) Poukaz na určitou částku:

Do e-mailu prosím uveďte přesnou částku, kterou chcete darovat. Abychom vytvořili dárkový poukaz, který bude více osobní - napište nám i jméno obdarovaného. Poukaz lze pak uplatnit na jakýkoliv zájezd či pobyt z naší nabídky.

Poukazy lze objednávat i hradit (převodem) nejpozději do středy 19.12. dopoledne. Pokud si pro poukaz chcete zajít osobně k nám do kanceláře, lze jej vyzvednout a uhradit až do pátku 21.12. dopoledne. Je však třeba si jej objednat vždy alespoň jeden den předem, abychom ho pro Vás mohli nachystat.

 

S jakýmikoliv dotazy se na nás můžete obrátit na info@atlas-adria.cz nebo na 542 221 656, rádi Vám poradíme.

 

Věříme, že s našimi dárkovými poukazy budou letošní Vánoce opravdu kouzelné!