Dárkové poukazy | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Katalog 2019 je na světě! více
  • 30.11. otevřeno 8.30 - 15.00 více
Darujte svým blízkým ten nejkrásnější dárek k Vánocům - zaslouženou odpočinkovou dovolenou!

Darujte svým blízkým ten nejkrásnější dárek k Vánocům - zaslouženou odpočinkovou dovolenou!

Vánoce se blíží mílovými kroky a vy ne a ne přijít na dárek, který by Vaší rodině / partnerovi / přátelům udělal opravdu upřímnou radost? Jsme přesvědčeni, že takový dárkový poukaz na dovolenou zaručeně rozzáří oči každému! A proto jsme pro Vás letos připravili hned dva typy dárkových poukazů. Svým blízkým můžete darovat poukaz na celý zájezd - dle Vašeho výběru nebo pouze na libovolnou částku.

Poukaz pak lze jednoduše uplatnit při platbě vybraného zájezdu.A jak dárkový poukaz objednat?

Je to velmi jednoduché - stačí nám ve formuláři vyplnit vaše údaje a o zbytek se postaráme my. Stačí si vybrat, zda máte zájem o dárkový poukaz na celý zájezd či na určitou částku (v tomto případě je třeba uvést přesnou částku) a s uvedením jména komu poukaz darujete.

Chci darovat poukaz

V případě, že máte zájem o poukaz na celý zájezd, prosím uveďte ve formuláři, o jaký zájezd, termín a počet osob se jedná, a my Vám obratem zašleme celkovou cenu zájezdu, tedy hodnotu dárkového poukazu. Po úhradě Vám bude poukaz zaslán poštou, elektronicky nebo si ho můžete osobně vyzvednout u nás v kanceláři.

S jakýmikoliv dotazy se na nás můžete obrátit na info@atlas-adria.cz nebo na 542 221 656, rádi Vám poradíme.

 

Věříme, že s našimi dárkovými poukazy budou letošní Vánoce opravdu kouzelné!