Končí v Chorvatsku dovolená „na blind“? | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Otevírací doba 23.12. 2019 - 5.1. 2020 více
  • Katalog 2020 je na světě! více

Končí v Chorvatsku dovolená „na blind“?

17.11.2015 | CK Atlas Adria

Nedávno jsme se vrátili z tradiční posezónní cesty po Chorvatsku, která i tentokrát byla ve znamení domluv na příští sezónu. Vždy nám záleží na tom, aby veškeré kapacity, které nabízíme, byly odzkoušeny a naši klienti se tam cítili dobře.

Chorvatsko se mění

První postřeh, který jsme měli z cesty, byl ten, že Chorvatsko začalo velice investovat do cestovního ruchu. Tato sezóna se jim velmi vydařila a bylo vidět, že Chorvatům "narostla křídla". Je jasné, že za to může situace v destinacích typu Egypt, Tunisko, Turecko či Řecko, které byly dříve velice oblíbené, nicméně v nynější chvíli se tam lidé spíše bojí jezdit. Podobná situace se dá očekávat i v příští sezóně.

Když jsme diskutovali s místními ubytovateli, a to na různých místech Chorvatska, říkali nám, že skončila doba, kdy sedí místní u chodníku a snaží se prodat své ubytování za nižší ceny.

Tento rok tomu bylo naopak. Lidé, kteří se rozhodli jet na vlastní pěst, často skončili v předraženém hotelu a někdy i přespávali v autech, jelikož nebylo místo v standardních apartmánech. Lidé, kteří tedy podcenili sehnání si ubytování dopředu, často přeplatili velké sumy pro to, aby mohli v destinaci zůstat.

Nové apartmány Baška Voda a Promajna - na co se těšit příští rok

Přestože se Chorvatsko stalo velice oblíbenou destinací a byl vidět nárůst cen především u místních turistických agentur, místních ubytovatelů a zahraničních kanceláří, podařilo se nám přes skvělé kontakty, které budujeme již přes 20 let, zařídit pro naše klienty skvělé a dostupné novinky na sezónu 2016.

Prvním z nich je úžasný dům v Promajně, který leží přímo na pláži. Promajna je čím dál tím více oblíbenější destinací, která leží hned vedle Bašky Vody. Tento dům má 8 velice kvalitně vybavených apartmánů. Je vhodný pro rodiny i páry.

Apartmány na pláži Promajna

Vzhledem k tomu, že očekáváme velký zájem i v příštím roce, doporučujeme využití speciální nabídky First minute, kdy si můžete pojistit dovolenou již nyní, navíc s 10% slevou.

Dalším skvělým "úlovkem" je dům v samotném centru Bašky Vody. Tento dům má 5 apartmánů, luxusní bazén a leží přímo v centru. Majitel tohoto domu je velký fanda do BMW a také si nechal vykachličkovat tímto logem celý bazén. :) Dalším skvělým lákadlem proč navštívit tyto moderní apartmány v Bašce Vodě, je fakt, že získáte 15% slevu do místního bistra Valeo a to na všechno jídlo i pití.

Apartmány Baška voda bazén

I zde doporučuji rezervovat s předstihem. Apartmány můžete vidět zde.

Abychom Vás nenudili dlouhými texty, budeme novinky přidávat postupně. Rozhodně se máte na co těšit.