Aktuálně - cesta do Chorvatska | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Aktuální informace pro klienty více

Aktuálně - cesta do Chorvatska

04.06.2020 | CK Atlas Adria

Krásný den vážení klienti a příznivci,

v této chvíli již v zásadě nic nebrání tomu, abyste vyrazili na Vaši dovolenou do Chorvatska. Průběh cesty je již přes Rakousko, Slovinsko a Chorvatsko bez omezení. Stačí jen pár formalit - více info k jednotlivým hraničním přechodům naleznete zde: https://www.atlas-adria.cz/covid-19-cestovani.

Pokud to shrneme - pro Vaši cestu je třeba již jen cestovní doklad a vyplnění formuláře na https://entercroatia.mup.hr/Edit a následné vytisknutí potrvzení, které Vám po vyplnění formuláře přijde do emailu.

Od 15.6. 2020 test na COVID-19 již není potřeba! Vstupuje se bez nutnosti karantény.

Garantujeme Vám, že jak samotné kempy, tak my jako ubytovatelé, dodržujeme přísné hygienické podmínky. V každém našem ubytování najdete mj. i desinfekční sadu, kterou můžete bez omezení během pobytu využívat pro Vaše bezpečí. 

Co ještě dodat? Snad jen to, že se opravdu není čeho obávat... v samotném Chorvatsku už k dnešnímu dni nebyl ani jeden nový nakažený! A celkově na tom Chorvatsko bylo a je lépe než je tomu u nás v ČR...

Tak vzhůru k moři!:-)

 

Mějte krásné dny, těšíme se na Vás!

Tým ATLAS Adria