Akce No name - destinace jako překvapení | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Otevírací doba 23.12. 2019 - 5.1. 2020 více
  • Katalog 2020 je na světě! více

Akce No name - destinace jako překvapení

Dovolená v Chorvatsku je pro Vás jasná volba? Rádi poznáváte nová místa a nepatříte mezi ty, kteří by nutně museli každý rok na stejné místo v Chorvatsku?  V tom případě čtete ty správné řádky. Za jedinečnou cenu 4 550,-/os. Vám totiž zajistíme týdenní dovolenou v Chorvatsku v chatce/karavanu, včetně autobusové dopravy! A to v jakémkoliv termínu v období 3.7. - 23.8. 2015 (ubytování sobota-sobota) Destinaci pro Vás však vybíráme my! Ušetříte tak nejen peníze, ale i čas, který byste strávili při vybírání destinace:) Zda letos pojedete do kempu Baško Polje (letovisko Baška Voda), na Mali Lošinj, do Pakoštane či do Primoštenu se od nás dozvíte až prostřednictvím ubytovacího poukazu, který obdržíte cca 7 dní před odjezdem. Stále váháte, zda letos pojmout dovolenou v Chorvatsku tak trochu netradičním způsobem? Přesvědčte se o tom, že ať už Vás pošleme kamkoliv z těchto čtyř destinací, rozhodně neprohloupíte:

Mali Lošinj

Nádherný divoký ostrov s výbornými podmínkami pro turistiku a cyklistiku. Oblast je turisty hojně vyhledávána, a to především díky příznivému klimatu ostrova (ostrov je častým útočištěm pro alergiky, astmatiky...), krásné divoké přírodě s hojnou vegetací a koupání v čistém moři. Budete-li mít štěstí, je poměrně velká pravděpodobnost, že zde narazíte na delfíny, kteří se v celé oblasti (právě díky čistému moři) často vyskytují. Kemp Čikat je velmi pěkně udržován, naleznete zde vše, co je třeba – samoobsluhu, několik restaurací, volejbalové hřiště, nedaleko od kempu i basketbalové hřiště a tenisové kurty. Od roku 2015 je v kempu dokonce plánovaný velký aquapark s vyžitím pro malé i velké!

V kempu Čikat Vás rádi ubytujeme v chatkách typu A a typu B (dvoulůžkové i čtyřlůžkové). Fotogalerii a více informací naleznete ZDE.

Pakoštane

Malebné městečko s klidnou rodinnou atmosférou. Z pláží různorodého charakteru (oblázky, písek i betonové pláty mezi skalkami) si můžete vychutnávat výhled na kouzelné malé ostrůvky, které jsou od pobřeží tak blízko, že na ně ti zdatnější plavci i doplavou. Pakoštane má ideální polohu pro ty, kteří upřednostňují aktivnější dovolenou s vyjížďkami do okolí.  V kempu si můžete zapůjčit kolo a vyjet například do blízkého Biogradu na moru. Či navštívit jeden ze tří národních parků – Kornati, Krka a Paklenica, které bezpochyby stojí za návštěvu. Například na Kornatské ostrovy se dostanete výletní lodí, která vyplouvá přímo z přístavu v Pakoštane. Ihned za městečkem se také rozprostírá největší sladkovodní jezero v Chorvatsku (Vranske jezero), kde si na své přijdou především milovníci rybolovu, ale i obdivovatelé vodního ptactva. V termínech 11.7. - 18.7. a 15.8. - 22.8. 2015 máme navíc připravený vlastní animační program pro děti  přímo v kempu Cuka - viz Family week.

V Pakoštane (v našem soukromém kempu Cuka) Vám rádi nabídneme ubytování v chatkách typu A (dvoulůžkové i čtyřlůžkové). Více info o Pakoštane - ZDE.                                                  

Primošten

Toto místo s největší pravděpodobností znáte z mnoha propagačních materiálů Chorvatska. Městečko, které se rozkládá částečně na pevnině a částečně na bývalém ostrůvku, si zaručeně zamilujete pro jeho kouzelné úzké uličky a nádherné výhledy do  okolí z nejvyššího bodu ve městě – od kostela sv. Jiří. Ale i pro ty, kteří mají raději  trochu aktivnější dovolenou je Primošten ideální destinací - v Primoštenu se nachází  škola jachtingu, škola potápění, windsurfingu i různé typické vodní atrakce jako vodní  skútry, jízda na nafukovacích kruzích, na banánu či let s padákem za lodí. Večer pak můžete zavítat do jednoho z nejznámějších a největších klubů v Chorvatsku vůbec –  klubu Aurora.  V kempu Adriatic, který je od Primoštenu vzdálen asi 2 km, Vás  ubytujeme taktéž v chatkách typu A. A pozor – ubytování je zde v bezprostřední blízkosti  od pláže (40-100m), můžete tak poslouchat „burácení“ moře i přímo od chatky!
 
Fotogalerii a více info naleznete ZDE.

Baška Voda

Jedno z nejoblíbenějších letovisek na Makarské riviéře. Zaručeně Vás zde uchvátí  velkolepá  scenérie horského masivu Biokovo, který se táhle po celé délce pobřeží v této  oblasti. Nádherné oblázkové pláže v kempu Baško Polje jsou jedním z důvodů, proč se  sem turisté  tak rádi vracejí. A nejen proto – letovisko Baška Voda nabízí vše, co je pro  letní dovolenou u moře třeba - plážové bary s živou hudbou, kavárny, restaurace, diskotéky, množství obchůdků a stánků se suvenýry, přístav plný výletních lodí a vodních atrakcí nejen pro děti... Vybereme-li pro Vás právě tuto destinaci, budete ubytování ve čtyřlůžkových klimatizovaných karavanech (+ možnost přistýlky) s prostornou zastřešenou teráskou.

Více info ZDE

Přijímáte výzvu?:)

Ať už pro Vás tedy v rámci akce No name vybereme Pakoštane, Mali Lošinj, Bašku Vodu či Primošten, jsme přesvědčeni, že budete spokojeni!  Každé místo má zkrátka to „své“. A vy tam můžete být už první týden v červenci za speciální jednotnou cenu 4 550,- / os. / 7 nocí pobytu včetně autobusové dopravy (Bez ohledu na celkový počet osob - neobsazená lůžka se u této akce nedoplácí!).

Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí, autobusovou dopravu, ložní prádlo, zákonné pojištěné CK pro případ úpadku, služby delegáta, popl. za el. a vodu, registrační popl. v kempu, DPH.

Cena nezahrnuje: pobytovou taxu (jedná se o povinný příplatek - os. nad 18 let: 50,-Kč / noc, os. 12-18 let: 30,-Kč / noc), cestovní pojištění.

Na akci již nelze uplatnit žádné další slevy a výhody, s výjimkou ubytování zdarma pro jedno dítě do 6-ti let (dítě platí pouze dopravu autobusem: 2 000,-).

Pro objednávky zájezdu v rámci akce No name nás kontaktujte telefonicky, e-mailem, na chatu nebo prostřednictvím poptávkového formuláře ZDE.