Speciální akce pro rodiny | Adria Bus s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Poslední "kusy" na 3-4 noci či na 9 nocí. více
Speciální akce pro rodiny - FAMILY WEEK 2017

Speciální akce pro rodiny - FAMILY WEEK 2017

Myslíme i na Vaše ratolesti (a na potřebný odpočinek pro Vás)! A proto jsme pro Vás opětovně připravili speciální týdny pro rodiny s dětmi. Letos opět v Baško PoljePakoštane a také na Primoštenu! V rámci celkem 3 týdnů Family week, se můžete těšit na opravdu pestrý program pro děti každý den, o který se postarají naši animátoři. Děti se mohou těšit na ranní rozcvičky, tvořivé dílničky, na sportovní hry, na karneval či stezku odvahy! O děti se postaráme až 4 hodiny denně a vy si zatím můžete pořádně zarelaxovat.

 

KDE: Primošten - kemp Adriatic, Baška Voda - kemp Baško Polje, Pakoštane - kemp Cuka 

KDY: Primošten: 1.7. – 8.7. 2017, Baško Polje: 8.7. - 15. 7. 2017, Pakoštane: 19.8. - 26.8.2017

TYP UBYTOVÁNÍ: Safari bungalovy, chatky, mobilhomy, karavany, stany

 

Výhody:

1 dítě 0-12 let zcela ZDARMA! (s nárokem na lůžko)

2. a 3. dítě 0-12 let SLEVA 20%! (z ceny ubytování)

 

Každodenní program pro děti: Každé ráno a pozdní odpoledne bude pro děti připraven pestrý program plný her, tvoření, sportu a dalších zajímavých aktivit, o který se s radostí postarají naše animátorky!

Pozn.: Slevy pro děti nelze kombinovat s žádnými dalšími slevami a akcemi. Ostatní osoby v rámci Smlouvy o zájezdu mohou současně s touto akcí využít pouze časovou slevu First minute a věrnostní slevu 3%, popř. slevu na Senior pas.

 

Své rezervace můžete provést na tel.542221656, prostřednictvím e-mailu info@atlas-adria.cz nebo na našem chatu.

Budeme se těšit!