Lyžování v Itálii | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

Vyhledejte si svůj zájezd

Italské alpy

Italské alpy nabízejí spoustu možností pro krásnou zimní dovolenou na horách. Tento rok jsme velice rozšířili nabídku ubytování v Livigno. Nabízíme zde velké množství apartmánů pro skvělou zimní dovolenou jak pro páry tak je ideální i jako rodinná dovolená s dětmi.

Lyžování v Itálii se poslední dobou stává stále vyhledávanějším. Italské alpy jsou sice poněkud dál než rakouské alpy, ale najdete zde široké, udržované a hlavně nepřelidněné sjezdovky.

Hlavní předností, proč zvolit italské Alpy a oblíbené středisko Livigno s Atlasem je velká nabídka apartmánů a kvalitního ubytování přímo u sjezdovek.

Lyžování v Itálii

Lyžování v Itálii má svoji tradici díky skvělým sněhovým podmínkám, nadmořské výšce a skvělým svahům. Tento rok bude díky naší nabídce vaše dovolená v Itálii stát za to.

Díky skvělé možnosti vytvořit si u nás zimní dovolenou na míru si můžete již letos užít dovolenou v Presolaně, Passo Tonale, Dolomity Super Ski, Monte Pora, Colere či v Paganelle,Folgarida. Pokud Vás nebaví se probírat desítkami zimních zájezdů a ubytování v italských alpách, uděláme to pro Vás. Stačí vyplnit krátký formulář. My ho zpracujeme a zašleme Vás pouze pár konkrétních nabídek. Máme na “skladě” přes 2500 zimních zájezdů a ubytování. Vybereme pro Vás ten pravý lyžařský zájezd či pouze ubytování v italských alpách. 

Nejprodávanější zájezdy