Vrsar | Adria Bus s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Poslední "kusy" na 3-4 noci či na 9 nocí. více
Vyhledejte si svůj zájezd

Turistická destinace, která leží mezi městy Rovinj a Poreč, v blízkosti Limského kanálu – fjord vyhlášený za přírodní park. Město si udržuje svoji atmosféru Středomoří úzkými dlážděnými uličkami, které vedou k malému náměstí. Před pobřežím se nachází 18 malých neosídlených ostrůvků, ideální na výlety lodí, které si můžete pronajmout ve městě. Mezi historické památky patří kostel Sv. Foška, hlavní městská brána, románská bazilika a románská brána ze 13. Století. Vrsar vyniká bohatými lesy a velmi členitým romantickým pobřežím. Díky svým přírodním podmínkám patří k nejpříjemnějším letoviskům.

Pláže v okolí jsou oblázkové, které jsou pro Vrsar typické. Blízko města se nachází největší nudistická pláž v Evropě - Koversada. Hlavní letní kulturní atrakcí je Vrsarské kulturní léto, během kterého se konají koncerty klasické hudby v některých z místních kostelů. U kempu Valkanela se nachází park se sochami, od nejvýznamnějšího chorvatského sochaře Dušana Džamonji – sochy a repliky velkých monumentálních děl na ploše 10 hektarů. Umělec má ve Vrsaru ateliér i letní sídlo.

Ubytování Vrsar

Kemp Valkanela

V jednom z největších kempů, který je vhodný především pro rodiny s dětmi, na západním pobřeží Istrie nabízíme ubytování ve velmi pěkných mobilhomech. Mobilhomy jsou pro 4 osoby a 2 děti. Jsou velmi moderně vybaveny – plnohodnotná kuchyně, sociální zařízení, klimatizace. Některé z nich mají dokonce i svůj soukromý krytý bazén či vířivku na terase.

Naše mobilhomy si zamilujete!

Nejprodávanější zájezdy