Rovinj | Adria Bus s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Poslední "kusy" na 3-4 noci či na 9 nocí. více
Vyhledejte si svůj zájezd

Romantické město se nachází na pobřeží poloostrova Istrie, mezi městy Poreč a Pula. Bývalá rybářská osada si zachovala dodnes svoji atmosféru. I v současnosti můžete vidět kotvit rybářské lodě a čluny přímo v centru města. Oblíbenou destinací je zejména pro svůj historicky typický vzhled. Městu na kopci dominuje věž kostela Sv. Eufemije z 18. století. Nacházejí se tu jedny z nejkrásnějších parků – lesopark zlatni Rt, geologický park Monfiorenzo. V okolí se nachází 22 ostrovů. Nejznámější jsou Sv. Andrija a Sv. Katarína, na které se pořádají výlety lodí, stejně jako na Limský kanál.

Pobřeží Rovinj je lemované borovicemi, které poskytují příjemný stín a prostor k procházkám. Podél oblázkových pláží vede promenáda pro chodce a cyklisty. Pláže jsou částečně uměle upravované, doplněné betonovými plošinami a místy je dovezený i písek. Tato moderní atraktivní destinace nabízí všechny možnosti gastronomie a zábavy. Oblíbeným je Rovinjský letní festival a rybářské slavnosti fešty. Rovinj je také dějištěm akcí a to zejména pro Croatian Summer Salsa Festival a Val Kulture.

 

Ubytování Rovinj

Kemp Polari

V tříhvězdičkovém kempu, oceněném jako jeden z nejlepších kempů v Chorvatsku, se nachází naše mobilhomy. Díky své pestré nabídce sportů a aktivit je tento kemp ideální pro sportovní nadšence, ale určitě nezklame ani ty, který by zde rádi prožili příjemnou rodinnou dovolenou. V našich mobilhomech se pohodlně ubytuje až 7 osob. Mobilhomy jsou velmi moderně vybaveny – plnohodnotná kuchyně, sociální zařízení, klimatizace. U vybraných typů mobilhomů můžete relaxovat v soukromém krytém bazénu či ve vířivce.

Už balíte? :)

Nejprodávanější zájezdy