Kemp Bijela Uvala - Mobilhome | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

Vyhledejte si svůj zájezd

Mobilní domy CAPRI

Mobilní domy se třemi ložnicemi, které jsou maximálně pro 8 osob. Všchny mají klimatizaci a jejich celkové rozměry jsou 7,6 x 3,8m. Jedna ložnice je vybavena manželskou postelí, v druhé ložnici jsou dvě samostatná lůžka, třetí ložnici je vybavena dvěma lůžky (jedno z nich je patrové). Obě tyto lůžka se dají sklopit a získat tak úložný prostor (kola, dětská postýlka, aj.) Patrová postel je vhodná pro osobu do 175 cm výšky a váhy 75 kg. Ve střední části  mobilního domu je denní místnost (kde je možnost až 2 přistýlek) spolu s plnohodnotnou vybavenou kuchyní (nádobí, mikrovlnka, varná konvice, velká lednice s mrazákem, plynový sporák). V tomto typu mobilního domu je koupelna společná s WC. Před mobilním domem je zastřešená dřevěná terasa s posezením.

Poreč

Město Poreč je jedním z ideálních míst pro strávení Vaši dovolené u moře.  Je zde výborná dopravní dostupnost a služby s evropskou úrovní. Na své si přijdou milovníci zelené flóry a teplého moře.  Ale i ti kteří mají radí historii, památky a kulturní akce.

Kemp Bijela Uvala

Kemp Bijela Uvala se pyšní 4* a svojí úrovní  odpovídá evropské kvalitě. Patří k nejlépe vybaveným kempům v Chorvatsku a patří mezi nejluxusnější kempy Evropy.  K základnímu vybavení kempu patří  kvalitní sociální zařízení, pekárna, stánky se zeleninou, obchody, restaurace. Kdo se rád baví zajisté uvítá diskotéky. Tenisové kurty, ping – pongové stoly, volejbalové hřiště, basketbalové hřiště a jiné uvítají nejen sportovní nadšenci. V kempu najdete i bazény se sladkou vodou a tobogány. Milovníci vodních sportů si zde mohou zapůjčit vodní skútry, vyzkoušet parafly nebo vodní lyžování. Je možné si zde zapůjčit šlapadla či člun. V kempu je i myčka aut. Zdravotní středisko včetně stomatologie je zde také.

Kemp Bijela Uvala je nositelem ocenění Camping van het jaar 1999 a 2001 (nejlepší v Evropě).

 

Webkamera Poreč

Nejprodávanější zájezdy