Zelena laguna Poreč | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

Vyhledejte si svůj zájezd

Karavany mají dvě ložnice. Stojí nedaleko sociálního zařízení a pláže. V karavanu může být ubytováno 4 – 5 dospělých osob. Karavan je v rozměru cca 5 m dlouhý a 2,4 m široký.  Na karavan navazuje stan s dřevěnou podlážkou. Venkovní posezení je také kryté. Karavany mají střešní nástavbu jako ochranu před sluncem a děštěm. Jsou plně vybaveny (mikrovlnná trouba, elektrický dvouplotýnkový vařič, lednice, rychlovarná konvice, kávovar, nádobí, příbory, topení + ventilátor, polštáře, deky, židle, stůl, osvětlení, gril, TV SAT). Před každý karavan je zavedena voda.

Poreč

Poreč je město s historickými památkami, a velkým množstvím kulturních akcí. Má výbornou dopravní dostupnost a jeho služby mají evropskou kvalitu. Pokud máte v oblibě zelenou flóru a teplé moře je Poreč ideálním místem pro strávení Vaší dovolené.

Kemp Zelena Laguna

Kemp Zelena Laguna **** se nachází v celku stejnojmenného turistického komplexu . Od města Poreč je vzdálen 5 km a 2 km od Funtuny. Zábava, sport a gastronomická nabídka je jednou z nejkompletnějších na Jadranu. Skalnaté pláže jsou zde upraveny betonovými platy na opalování, ale jsou zde i místa s pozvolným vstupem do moře. Část pláže je vyhrazena pro naturisty. Mezi standardní vybavení kempu patří kvalitní sociální zařízení, pekárna, stánky se zeleninou, obchody, restaurace. Diskotéky uvítají ti, co se večer rádi vydají za zábavou. Sportovci mohou využít Tenisové kurty, ping – pongové stoly, volejbalové hřiště, basketbalové hřiště a jiné.  V kempu najdete i bazény se sladkou vodou a tobogány. Pokud jste vodní nadšenec můžete si zde zapůjčit vodní skútry, vyzkoušet parafly nebo vodní lyžování. Je možné si zde zapůjčit šlapadla či člun. V kempu je i myčka aut. Zdravotní středisko včetně stomatologie je zde také.

Webkamera Poreč

Nejprodávanější zájezdy