Ubytování Pakoštane - kemp Cuka | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

Vyhledejte si svůj zájezd

Ubytování Pakoštane kemp Cuka

Kemp Cuka, kde jsou umístěny naše chatky, je menším soukromým kempem, který se nachází nedaleko centra Pakoštane. Celý kemp slouží pouze našim klientům a velkou výhodou je i česky mluvící delegát přímo v kempu Cuka. Zkušený delegát Vám nabídne i veškeré možnosti výletů v této krásné části Chorvatska. Kemp Cuka je vybaven recepcí, sociálním zařízením s teplou vodou a půjčovnou sportovních potřeb včetně stolního tenisu. Ostatní služby, jako jsou mobchody, směnárny, restaurace, kavárny, tržnice apod. naleznete v blízkém centru městečka Pakoštane (cca 5 min chůze).

Ubytování chatky - Pakoštane

V kempu jsou umístěny chatky, které slouží buď jako dvoulůžková chatka bez možnosti přistýlky, či čtyřlůžková chatka s možností jedné přistýlky. Chatka je rozdělena pevnou stěnou na dvě identické části. Obě mají samostatné vchody a kuchyňku (dvojice tak nesdílí s druhou dvojicí vůbec nic).

Chatka je vždy vybavena kuchyňským koutem se základními potřebami pro vaření a stolování, sklokeramickou deskou, rychlovarnou konvicí, lednicí o obsahu 140 l s malým zamražovačem, v každé polovině je dvoulůžko, dostatečně velký prostor pro stolování a úložné prostory pro oblečení a zavazadla. Celkové rozměry chatky jsou 6 x 4 m.

Však se sami podívejte na detailnějsí popis chatky v Pakoštane včetně fotografií. 

 

 

Nejprodávanější zájezdy