Pakoštane | Adria Bus s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Poslední "kusy" na 3-4 noci či na 9 nocí. více
Vyhledejte si svůj zájezd

Pakoštane je ideálním místem pro strávení dovolené pro rodiny s dětmi či pro páry s mnoha možnostmi výletů v okolí. Pakoštane má ideální polohu pro ty, kteří upřednostňují aktivnější dovolenou s vyjížďkami do okolí, nachází se totiž v blízkosti historických měst Zadar a Šibenik a tří známých národních parků – Kornati, Krka a Paklenica, které bezpochyby stojí za návštěvu. Ihned za městečkem Pakoštane se rozprostírá největší sladkovodní jezero v Chorvatsku - Vranske jezero, kde si na své přijdou především milovníci rybolovu, ale i obdivovatelé vodního ptactva (nachází se zde ornitologická rezervace).

Pakoštane vás okouzlí písečnými, oblázkovými i skalnatými plážemi a okolními ostrůvky. Malebný přístav v centru Pakoštane je plný kaváren, restaurací, obchůdků a několik zdejších typicky přímořských barů, kde to "žije". Pevně doufáme, že to bude ideální dovolená pro ty, kteří mají rádi aktivní rodinnou dovolenou s dětmi či partnerem. 

Webkamera Pakoštane

Webkamera je umístěna přímo v centru Pakoštane s výhledem na ostrov Vrgada - Kornati a lze sledovat online dění i počasí. Webkamera umožňuje se podívat na prostředí a vychutnat si tak místo, i když tam zatím člověk není. O to více se poté těší na svoji dovolenou u moře. 

Webkamera Pakoštane

Ubytování Pakoštane

V městečku Pakoštane se nenachází žádné velké hotelové komplexy, spíše soukromé ubytování v apartmánech a kempu Cuka.

Kemp Cuka 

Kemp Cuka, kde jsou umístěny naše chatky a karavany, je menším soukromým kempem, který se nachází nedaleko centra Pakoštane. Velkou výhodou je skutečnost, že celý prostor kempu slouží pouze klientům naší cestovní kanceláře. Kemp Cuka je vybaven recepcí, sociálním zařízením s teplou vodou a půjčovnou sportovních potřeb včetně stolního tenisu. Ostatní služby - markety, směnárny, restaurace, kavárny, tržnice apod. se nachází v blízkém centru městečka Pakoštane (cca 5 min chůze).

Apartmány Pakoštane

Moderní apartmánový dům je postaven nedaleko kempu Cuka, kde se nachází naše chatky a také působí naši čeští delegáti, na které se můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem. Velmi pěkné a moderní apartmány Pakoštane nabízí ubytování pro 2-6 osob. Apartmány jsou plně vybaveny a disponují prostornou terasou. Klienti mají možnost parkování přímo u apartmánů na uzavřeném soukromém parkovišti. Na pláž se lze dostat okolo našeho kempu Cuka, centrum Pakoštane je cca 600 m.

Nejprodávanější zájezdy