Omiš | Adria Bus s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Poslední "kusy" na 3-4 noci či na 9 nocí. více
Vyhledejte si svůj zájezd

Umístěný v srdci Dalmácie, Omiš představuje dokonalou výchozí destinaci pro objevování zbytku Dalmácie, jejích ostrovů, její hrdé historie, kulturního dědictví a přírodních krás. Prastará římská města Split a Salona jsou vzdálena pouhých půl hodiny jízdy od Omiše. Ostrovy Brač, Hvar, Korčula a Vis jsou Vám z Omiše nadosah ruky. Četné pláže a zátoky, středomořská flora, bohatá kulturní a gastronomická nabídka, čerstvý vzduch a průzračně modré moře činí Omišskou Riviéru dokonalým útočištěm pro ty, kteří hledají oddech od moderního životního rytmu. Překrásná řeka Cetina a její kaňon, skalnaté krásky pohoří Dinara, Mosor a Babnjaca, prastaré olivové háje a vinohrady i blízké střednědalmatské ostrovy tvoří dohromady prostředí neuvěřitelné krásy. Pro ty, kteří vyznávají aktivní dovolenou, je Omiš vskutku dokonalou destinací. Rafting na řece Cetině, volné lezení, potápění, rybolov, horolezectví, pěší turistika v přírodě, windsurfing, to jsou jen některé z aktivit, které jedinečná Omišská Riviéra nabízí svým návštěvníkům.

UBYTOVÁNÍ OMIŠ

KEMP GALEB

V jednom z nejlepším kempu v Chorvatsku letos nabízíme ubytování v luxusních mobilhomech, ve kterých se může ubytovat až 8 osob. Tyto mobilhomy jsou zcela bezkonkurenční díky své poloze – pouhých pár kroků od pláže, některé z nich přímo na pláži. Všechny mobilhomy jsou plně vybaveny kuchyní, sociálním zařízením a klimatizací. Venku se můžete posadit s přáteli či rodinou u sklenky vína pod zastřešenou terasou nebo prožít příjemné chvíle ve vířivce, která je součástí mobilhomu Premium a Sunshine Premium Jacuzzi.

APARTMÁNY OMIŠ

V letošním roce nově přinášíme i apartmány v Omiši. Tyto apartmány jsou ideální pro rodinnou dovolenou, ale nezklame ani páry. Na výběr máte ze studia, 2 lůžkového nebo 4 lůžkového apartmánu. Díky své dobré poloze ve městě – blízko obchodů a restaurací, ale i moře – patří mezi oblíbené typy ubytování. Všechny apartmány jsou standardně vybaveny – kuchyně, sociální zařízení, klimatizace.

HOTEL OMIŠ

Jako další novinku v Omiši jsme si pro Vás přichystali Hotel Plaža. Hotel je situován u moře a řeky, hlavní pláže a blízko starého města. Hotel Plaža je známý svým vřelým a přátelským přístupem ke svým klientům a velice kvalitními službami. Nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích, které jsou moderně vybavené, samozřejmě nechybí ani klimatizace. Odpočívat zde můžete ve wellness centru nebo ve vířivce na střešní terase, odkud můžete pozorovat okolní ostrovy, moře, hory a městské opevnění. Pro aktivnější klienty je zde i fitness centrum.

WEBKAMERA OMIŠ

Webkamera je umístěna přímo v městečku a lze sledovat online dění i počasí v Omiši. Web kamera umožňuje se podívat na prostředí Omiše a vychutnat si tak místo, i když tam zatím člověk není. O to více se poté těší na svoji dovolenou u moře.

Webkamera Omiš

Nejprodávanější zájezdy