Biograd na Moru - kemp Soline - Mobilhome | Adria Bus s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Poslední "kusy" na 3-4 noci či na 9 nocí. více
Vyhledejte si svůj zájezd

Biograd na Moru - kemp Soline - Mobilhome

Mobilhome Eurohouse a Eurohouse Plus

Mobilní dům typu Eurohouse je maximálně pro 6 osob. Má dvě ložnice, je klimatizovaný a jeho rozměry jsou 8x3 metry. V jedné ložnici je manželské lůžko, v druhé ložnici, která je na druhé straně mobilního domu, jsou 3 samostatná lůžka. Jedno z nich je patrové, které je vhodné pro osoby do 175 cm výšky a váhy 75 kg.  Ve střední části mobilního domu je denní místnost (s možnosti 1 přistýlky) spolu s plnohodnotnou kuchyní (nádobí, mikrovlnná trouba, varná konvice, velká lednice s mrazákem, plynový sporák). V mobilním domě je koupelna společná s WC. Před domem je dřevěná terasa krytá plátěným přístřeškem s posezením.

Mobilní dům typu Eurohouse Plus je stejný jako typ Eurohouse. Rozdíl mezi těmito typy je  celodřevěná zastřešená terasa s posezením.

Biograd na Moru

Město Biograd na Moru najdeme cca 28 km od Zadaru. Je to tradiční město s historickými památkami, kulturou ale i bohatou vegetací. Promenáda, která lemuje pobřeží nabízí překrásný výhled na Pašmanský kanál a stejnojmenný ostrov. Nedaleko Biogradu jsou tři národní parky a to Paklenica, Kornati a Krka, i přírodní parky Telaščica a známé sladkovodní Vranské jezero.

Kemp Soline

Kemp Soline, který má 4* se, nachází ve stínu borovicového lesa podél pláže. Nová pěší stezka, která vás dovede až do centra města, se táhne kolem celého kempu a podél nejatraktivnějších biogradských pláží. Město Biograd na Moru je od kempu vzdálen cca 1,5 km. V kempu najdete restaurace, obchod, kvalitní sociální zařízení i pro invalidy. V kempu Soline je také půjčovna jízdních kol,  pro děti dětské hřiště, zahrát si můžete beach volejbal, petangue, tenis nebo stolní tenis.

 

Webkamera Biograd na Moru

Nejprodávanější zájezdy