Kdo jsme? | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Poslední "kusy" na 3-4 noci či na 9 nocí. více
Kdo jsme?
Kdo jsme?

Kdo jsme?

MILÍ CESTOVATELÉ,

velice nás těší, že jste se při vybírání Vaší dovolené dostali právě na naše stránky. Věříme, že nabídka zájezdů, které s pečlivostí a radostí připravujeme již 25. rokem, Vás osloví a budeme moci konstatovat, že se řady spokojených a věrných zákazníků opět rozšířily!

Nyní dovolte, abychom se Vám, kteří jste o naší cestovní kanceláři doposud (bohužel) neslyšeli, krátce představili, a Vám, kteří s námi již jisté zkušenosti máte, malinko připomněli naši činnost.

Hlavní náplní naší cestovní kanceláře je především letní kempový program, jehož úroveň se snažíme každoročně posouvat o příčku výše. I letos jsme pro Vás připravili širokou nabídku ubytování v dřevěných chatkách, mobilních domech, karavanech, bungalovech, stanech či v letošní novince a celoevropském trendu - Safari bungalovech. To vše samozřejmě s možností bohatého výběru služeb poskytovaných v místě pobytu. Myslíme však samozřejmě i na ty, kteří přímý pobyt v přírodě příliš nevyhledávají, a proto jsou součástí naší nabídky i apartmány, penziony či hotely.

V letních měsících míří naše specializace do vybraných lokalit Jaderského moře v Chorvatsku, které jsou velmi vhodné pro širokou sportovní, turistickou a poznávací činnost. Zde máme v kempech, které jsou na velmi dobré úrovni, postaveny vlastní dřevěné chaty, klimatizované karavany, Safari bungalovy či stany. Pro náročnější klientelu máme připravené mobilní domy s vlastním sociálním zařízením, které jsou obzvláště v posledních letech velice oblíbenou formou moderního kempování. Dále Vám rádi nabídneme zděné bungalovy, velmi pěkné apartmány či luxusní hotely.

Pro ty, kteří vyhledávají pro svoji letní dovolenou spíše pobyt v horách, máme pak připraveny apartmány v Rakousku – ve světoznámých střediscích Bad Kleinkirchheim či Zell am See.

Samozřejmě nezaostáváme ani se zimní nabídkou zájezdů. Rádi Vám zajistíme Vaši zimní dovolenou v Rakousku, Itálii.

Nyní Vám přejeme příjemné chvíle při vybírání Vaší dovolené a těšíme se, že u nás naleznete ten správný zájezd právě pro Vás!

Na setkání s Vámi v roce 2018 se těší

 

Kolektiv CK ATLAS ADRIA