Pakoštane - Chatky | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

Pakoštane - Chatky

Family week - Pakoštane

Doprava: vlastní / autobusem

Strava: vlastní

Pláž: oblázková, písečná

Vybavení kempu:  malý rodinný kemp s recepcí, společným sociálním zařízením, půjčovnou sportovních potřeb, stolní tenis, gril, vlastní animační program pro děti - viz Family week

Popis místa

Pakoštane je velmi příjemným místem pro strávení klidnější, rodinné dovolené s mnoha možnostmi výletů v okolí. Okouzlující výhledy z písečných, oblázkových či skalnatých pláží na okolní ostrůvky nadchnou jistě každého turistu. V městečku se nenachází žádné velké hotelové komplexy, ubytování je zde spíše soukromého charakteru. Malebný přístav v centru Pakoštane je plný kaváren, restaurací, obchůdků a několik zdejších typicky přímořských barů, kde to „žije“ až do rána, jistě uspokojí i turisty vyhledávající noční život. Pakoštane má ideální polohu pro ty, kteří upřednostňují aktivnější dovolenou s vyjížďkami do okolí, nachází se totiž v blízkosti historických měst Zadar a Šibenik a tří známých národních parků – Kornati, Krka a Paklenica, které bezpochyby stojí za návštěvu. Ihned za městečkem se rozprostírá největší sladkovodní jezero v Chorvatsku (Vranske jezero), kde si na své přijdou především milovníci rybolovu, ale i obdivovatelé vodního ptactva (nachází se zde ornitologická rezervace).

Náš tip! Živá kamera přímo z náměstí v Pakoštane ZDE!

Kemp Cuka, kde jsou umístěny naše chaty a karavany, je menším soukromým kempem, který se nachází nedaleko centra Pakoštane. Kemp je vybaven recepcí, sociálním zařízením s teplou vodou a půjčovnou sportovních potřeb včetně stolního tenisu.

Family week - speciální týdny pro rodiny s dětmi

Myslíme i na Vaše ratolesti (a na potřebný odpočinek pro Vás)! A proto jsme pro Vás opětovně připravili speciální týdny pro rodiny s dětmi. Letos opět v kempu Baško Polje a v kempu Cuka (Pakoštane)! V rámci celkem 2 týdnů Family week, se můžete těšit na opravdu pestrý program pro děti každý den, o který se postarají naši animátoři. Děti se mohou těšit na ranní rozcvičky, tvořivé dílničky, na sportovní hry, na karneval či stezku odvahy! O děti se postaráme až 4 hodiny denně a vy si zatím můžete pořádně zarelaxovat.

KDE:    Pakoštane - kemp Cuka

KDY:    7.7. - 14.7. a 14.7. - 21.7.2018

TYP UBYTOVÁNÍ: chaty

Výhody:

1 dítě 0-12 let zcela ZDARMA! (s nárokem na lůžko)

2. a 3. dítě 0-12 let SLEVA 20%! (z ceny ubytování)

Každodenní program pro děti: Každé ráno a pozdní odpoledne bude pro děti připraven pestrý program plný her, tvoření, sportu a dalších zajímavých aktivit, o který se s radostí postarají naši animátoři! 

Pozn.: Slevy pro děti nelze kombinovat s žádnými dalšími slevami a akcemi. Ostatní osoby v rámci Smlouvy o zájezdu mohou současně s touto akcí využít pouze časovou slevu First minute a věrnostní slevu 3%, popř. slevu na Senior pas. Tuto akci nelze kombinovat se slevou last minute.

Family week bude probíhat i v kempu Baško Polje - Baška Voda a to v termínu 11. 8. – 18. 8. 2018 .

Dřevěné chatky

V kempu Cuka máme umístěny chatky, které mohou sloužit buď jako dvoulůžková chatka bez možnosti přistýlky (prakticky ideální polovina chatky) či čtyřlůžková chatka s možností jedné přistýlky. Chatka je rozdělena pevnou stěnou na dvě identické části se samostatnými vchody a kuchyňkami (dvojice tak nesdílí s druhou dvojicí vůbec nic). Chatka je vždy vybavena kuchyňským koutem se základními potřebami pro vaření a stolování, sklokeramickou deskou, rychlovarnou konvicí, lednicí o obsahu 140 l s malým zamražovačem, v každé polovině je dvoulůžko, dostatečně velký prostor pro stolování (vhodný zejména při nepříznivém počasí), a úložné prostory pro oblečení a zavazadla. Celkové rozměry chatky jsou 6 x 4 m (dvoulůžková chatka tedy 4 x 3 m).

 1. Dvoulůžková chatka bez možnosti přistýlky – dvoulůžková ideální polovina chatky typu A s vlastním vchodem

 2. Čtyřlůžková chatka s možností přistýlky -  spojením dvou ideálních polovin vznikne chatka pro 4 osoby s 1 kuchyňkou a jednou lednicí, s průchozími dveřmi mezi oddělenými prostory s možností 1 přistýlky pro děti do 15ti let.

Chatky - Pakoštane, kemp Cuka

Chata A - Pakoštane, kemp Cuka

Možnosti 

 • výlety lodí na Kornatské ostrovy 
 • autobusem do Zadaru, Šibeniku a národních parků Krka a Paklenica
 • na kolech do Biogradu na Moru, k Vranskému jezeru nebo po okolí
 • možnost zapůjčení sportovních potřeb

Termíny a ceny

FAMILY WEEK - speciální týden pro rodiny s dětmi v Pakoštane s každodenním animačním programem. Navíc 1 dítě až do 12-ti let ZDARMA a 2., popř. 3 dítě s 20% slevou! Více informací v záložce "popis místa".

 
Uvedené ceny jsou vždy za osobu / pobyt.
 
Cena zahrnuje: ubytování v chatce, autobusovou dopravu z Brna (jen v případě zájezdů autobusem), ložní prádlo, služby delegáta, popl. za el. a vodu, registrační popl. v kempu.

Cena nezahrnuje: pobytovou taxu (jedná se o povinný příplatek - os. nad 18 let: 50 Kč / noc, os. 12-18 let: 30 Kč / noc), cestovní pojištění, parkovné (80 Kč / noc), domácí mazlíček (200 Kč / noc). 

SLEVY

 • ZDARMA jedno dítě do 12-ti let (s nárokem na lůžko)
 • 2. a 3. dítě 0-12 let SLEVA 20% z ceny ubytování
 • 15% FIRST minute z ceny ubytování pro ostatní účastníky (platí do 28.2.2018)
 • 3% věrnostní sleva z ceny ubytování (nelze kombinovat s Last minute a se slevami pro děti)
 • 10% sleva na Senior pas z ceny ubytování (nelze kombinovat s Last minute)
 

 

 
Pro objednávku zájezdu vyberte typ pokoje

Od do Počet nocí Doprava Cena
Od: 06.07.18
Do: 15.07.18
7 Bus 6 820 Kč
Kalkulace / rezervace
Od: 14.07.18
Do: 21.07.18
7 Auto 4 570 Kč
Kalkulace / rezervace

Doprava

Pojeďte s námi autobusem do Chorvatska!...

A) Autobusová doprava - Chorvatsko

 Autobusová doprava do Chorvatska je zajištěna z Brna, a to vždy v odpoledních hodinách dne uvedeného v ceníku. "Svoz" rekreantů do Brna je každý pátek v termínu od 15. 6. do 17. 8. 2018 po trasách uvedených níže.

V místě srazu v Brně, každý účastník přestoupí do autobusu podle cílového místa své dovolené. Čas odjezdu je do každé lokality jiný. Vzhledem k tomu je nutné počítat s možným čekáním v přestupním místě na "svůj" autobus, maximálně však 2 hodiny (v závislosti na dopravní situaci může být doba i delší).

"Rozvoz" rekreantů z Brna je zajištěn každou neděli v termínu od 24. 6. do 26. 8. 2018 po rozvozových trasách níže v dopoledních hodinách. 

Svozové a rozvozové přepravy budou uskutečněny pouze za předpokladu obsazení min. 20 osobami. Pokud tato podmínka nebude splněna, oznámí toto CA v dostatečném předstihu klientovi a odpovídající částku klientovi vrátí na zaslaný účet či hotově. Svoz a rozvoz klientů je považován za doplňkovou službu a její případné zrušení není důvodem odstoupení od SoZ ze strany objednavatele zájezdu.

Pro Vaši jistotu a pohodlí při cestování můžete využít rezervační nabídku místenek za úhradu 100,– / osoba. Vydaná místenka garantuje vybrané sedadlo při cestě z Brna do cílového místa a zpět. V případě zájmu si musí koupit místenky všechny uvedené osoby v SoZ.

Ceny za autobusovou dopravu z Brna a zpět:

 • Mali Lošinj, Veli Lošinj: 2 550,-Kč / os.
 • Omiš, Baška Voda, Podgora: 2 490,-Kč / os.
 • Primošten: 2 350,-Kč / os.
 • Pakoštane, Biograd na Moru, Čiovo: 2 250,-Kč / os.

O cenách samostatné autobusové dopravy (bez objednávky ubytování) se můžete informovat v naší cestovní kanceláři.

Trasy svozových (rozvozových) autobusů:

 

Příplatky autobusové dopravy:

TRASA A:

Hradec Králové           380 Kč/os.

Rychnov nad K.          380 Kč/os.

Žamberk                    380 Kč/os.

Ústí nad Orlicí             300 Kč/os.

Česká Třebová            300 Kč/os.

Lanškroun                   330 Kč/os.

Svitavy                      270 Kč/os.

Letovice                     240 Kč/os.

 

TRASA B:

Havířov                      450 Kč/os.

Ostrava                      400 Kč/os.

Frýdek-Místek             380 Kč/os.

Nový Jičín                   350 Kč/os.

Hranice                       300 Kč/os.

Olomouc                     280 Kč/os.

Prostějov                    240 Kč/os.

Vyškov                       200 Kč/os.

 

TRASA C:

Jablonec n. Nisou        650 Kč/os.

Liberec                       650 Kč/os.

Mladá Boleslav            580 Kč/os.

Nymburk                    540 Kč/os.

Kolín                          470 Kč/os.

Kutná Hora                 380 Kč/os.

Havl. Brod                   360 Kč/os.

Žďár n. S.                   350 Kč/os.

 

TRASA D:

Praha                         530 Kč/os.

Jihlava                       330 Kč/os.

 

B) Vlastní doprava

Klienti s vlastní dopravou od nás obdrží všechny potřebné informace – doporučenou trasu do místa pobytu, poplatky cestou, ceny a odjezdy trajektů aj. Klienti s vlastní dopravou mohou libovolně spojovat i více termínů nebo měnit a kombinovat pobytová místa. 

Pojištění

Rádi Vám zprostředkujeme cestovní pojištění od dvou níže uvedených pojišťoven (Allianz, ČSOB a Kooperativa). Přesné znění pojistných smluv získáte v cestovní kanceláři.

A) Allianz pojišťovna, a.s. za příplatek - viz tabulka

 
Dny dospělí 15 - 70 let děti do 15ti let osoby nad 70 let
4 182 Kč 91 Kč 546 Kč
8 290 Kč 145 Kč 870 Kč
10 360 Kč 180 Kč 1 080 Kč
12 434 Kč 217 Kč 1 302 Kč
15 542 Kč 271 Kč 1 626 Kč
22 722 Kč 361 Kč 2 166 Kč
 
Pojištění obsahuje:
 • pojištění léčebných výloh: náhrada nákladů na ošetření a léčení v zahraničí bez limitu, tzn. lékařské ošetření včetně akutního ošetření zubů, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem, přeprava do nemocnice, převoz nemocného zpět do ČR, náklady na repatriaci
 • pojištění storna zájezdu – pojistná částka do 20.000,- Kč, spoluúčast 20 %. Pojištění zavazadel – pojistná částka do 20.000,- Kč
 • úrazové pojištění  - smrt následkem úrazu 200.000,- Kč, trvalé následky úrazu poměrné plnění z pojistné částky 400.000,- Kč, denní odškodné za dobu nezbytného léčení 100,- Kč/den
 • pojištění odpovědnosti za škodu – za škody na zdraví nebo usmrcením 2.000.000,- Kč, škody na jedné věci  1.000.000,- Kč, škody způsobené psem nebo kočkou na zdraví či majetku 20.000,- Kč, spoluúčast 5.000,- Kč/PU
 • doplňkové asistenční služby – právní pomoc, opatrovník, ztráta dokladů, odcizení dokladů

 

B) ČSOB Pojišťovna s.s. za příplatek 16,- Kč / os. nad 19 let / den; 11,- Kč / osoby do 18 let včetně

Pojištění obsahuje:
 • náhrada nákladů na ošetření a léčení v zahraničí do limitu 3 500 000,– Kč, tzn. lékařské ošetření včetně akutního ošetření zubů, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem, přeprava do nejbližšího zdravotnického zařízení, náklady na repatriaci pojištěného do místa bydliště, náklady na repatriaci tělesných ostatků a přivolání opatrovníka

 

C) ČSOB Pojišťovna a.s. za příplatek 29,- Kč / os. nad 19 let / den; 24,- Kč / osoby do 18 let včetně

Pojištění obsahuje:
 • náhrada nákladů na ošetření a léčení v zahraničí do limitu 3 500 000,– Kč, tzn. lékařské ošetření včetně akutního ošetření zubů, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem, přeprava do nejbližšího zdravotnického zařízení, náklady na repatriaci pojištěného do místa bydliště, náklady na repatriaci tělesných ostatků a přivolání opatrovníka
 • pojištění storna zájezdu – pojistná částka do 15 000,– Kč, spoluúčast 20 %, min. 500, Kč
 • připojištění zavazadel – pojistná částka do 20 000,– Kč, spoluúčast 500,– Kč
 • úrazové pojištění – pro případ smrti způsobené úrazem – 100 000,– Kč, pro případ trvalých následků – 200 000,– Kč.
 • pojištění odpovědnosti za škodu – pro případ škody na zdraví – 2 000 000,– Kč, pro případ škody na majetku – 1 000 000,– Kč, spoluúčast 3 %, min. 500,– Kč

 

D) Kooperativa a.s. za příplatek 20,- Kč / os. / den.

Děti ve věku do 6-ti let v doprovodu jedné dospělé osoby – ZDARMA. Děti ve věku 6–17 let – 10 Kč / os. / den. Osoby nad 70 let – 40 Kč / os. / den.

Pojistné plnění do výše 3 000 000,- Kč obsahuje: 

 • lékařské ošetření (včetně akutního ošetření zubů do 5 000 Kč), pobyt v nemocnici (hospitalizace), léky předepsané lékařem, léčebné prostředky použité lékařem, přeprava do nejbližšího zdravotnického zařízení, převoz pojištěného do místa trvalého bydliště, přivolání opatrovníka nebo osoba účastnící se pohřbu (doprava do limitu LVZ, ubytování 10 000 Kč, max. 2 000 Kč/den), náklady na převoz tělesných ostatků.
 • náklady na přepravu při ztrátě nebo zničení cestovních dokladů – 25 000 Kč 
 • náklady na přepravu při zmeškání odjezdu – 5 000 Kč
 • zprostředkování finanční pomoci – bez limitu.

Reference

Podělte se o Vaše zážitky z cestování s ostatními.

Vložit nový komentář