Čiovo - Apartmán | Adria Bus s.r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

 • Poslední "kusy" na 3-4 noci či na 9 nocí. více

Čiovo - Apartmán

Apartmány Čiovo

Doprava: vlastní / autobusem

Strava: vlastní / polopenze / večeře

Pláž: oblázková, kamenitá

Ubytování: apartmánové rodinné vily a penziony s možností klimatizace, jen pár metrů od pláže

Popis místa

Starobylé město Trogir leží asi 28 km západně od Splitu na ostrůvku mezi pevninou a ostrovem Čiovo. Trogir je turisty velmi oblíbený především pro množství historických památek (hradby s pevností z 13. až 16. stol. – Kamerlengo, obranná věž sv. Marka, románská katedrála sv. Vavřince, tzv. Mořská brána a Pevninská brána a další). Od r. 1997 je Trogir dokonce i zapsán do listiny světového kulturního dědictví organizace UNESCO. Spojení s pevninou je přes kamenný most, na ostrov Čiovo se dále lze dostat přes zvedací most. V oblasti jsou převážně kamenné a oblázkové pláže, přičemž ta nejkrásnější oblázková pláž ostrova se nachází ve známé zátoce Saldun.

Ubytování - APARTMÁNY VESNA, ostrov Čiovo

Pro prožití klidné dovolené u moře jsou připraveny apartmánové rodinné vily a penziony, které jsou velmi blízko od pláže. Pláže mají oblázkovou až kamenitou strukturu, což zajišťuje stále čisté a průzračné moře. V okolí je řada romantických zátok s plážemi vhodnými na potápění. Hospůdky a obchody jsou rozesety do 1 km od nabízených ubytovacích kapacit.

Apartmány nabízí ubytování pro 2 – 6 osob. Jsou standardně vybaveny kuchyní, sociálním zařízením se sprchovým koutem, balkónem nebo terasou. Za příplatek lze u většiny apartmánů využít klimatizace i WI-FI.

Apartmány Josip

Nabízené apartmány jsou od oblázkových pláží vzdáleny necelých 100 m. V přízemí se nacházejí dva apartmány, jeden 2 lůžkový apartmán s možností přistýlky, koupelnou, WC a kuchyní. Dále jeden 4 - 5 lůžkový apartmán se stejným vybavením. Oba tyto apartmány mají výhled na moře. Ve vyvýšeném přízemí se nachází ještě jeden 3 - 4 lůžkový apartmán se stejným vybavením. Všechny apartmány jsou vybaveny TV. K dispozici je zahradní posezení s krbem. V roce 2009 byly všechny apartmány vybaveny novými kuchyněmi a některé i klimatizací, ta je k dispozici za příplatek.

Apartmány Lucie

Plně vybavené apartmány Lucie jsou od krásné oblázkové pláže vzdáleny 50m. V přízemí se nachází 4 lůžkový apartmán se dvěma ložnicemi s možností přistýlky, koupelnou, WC a kuchyní s jídelnou. V prvním patře jsou dva 4 lůžkové apartmány se stejným vybavením. Apartmán má k dispozici zahradní posezení s venkovním krbem a možností grilování. V horkých večerech je možné využívat klimatizaci (za příplatek).

Apartmány Mario

Apartmány jsou od oblázkových pláží vzdáleny necelých 100 m. Celkem v této vile nabízíme ubytování ve třech plně vybavených apartmánech. V přízemí se nacházejí dva apartmány, jeden 2 lůžkový apartmán s možností přistýlky, koupelnou, WC a kuchyní. Dále jeden 4 - 5 lůžkový apartmán se stejným vybavením. Oba tyto apartmány mají výhled na moře. Ve vyvýšeném přízemí se nachází ještě jeden 3 - 4lůžkový apartmán se stejným vybavením. Všechny apartmány jsou vybaveny TV. K dispozici je zahradní posezení s krbem. V roce 2009 byly všechny apartmány vybaveny novými kuchyněmi a některé i klimatizací, ta je k dispozici za příplatek.

Apartmány Mihovilovič

Jsou od moře vzdáleny cca 100 m. K dispozici je jeden 4 lůžkový apartmán v přízemí a jeden 4 - 6 lůžkový apartmán v prvním patře. Apartmány jsou vybaveny kuchyní s jídelnou, koupelnou, WC, venkovní terasou a klimatizací za příplatek. Další posezení je u venkovního krbu s možností grilování. Vila je v blízkosti restaurace Nakir s možností využití pláže.

Apartmány Uljevič

Apartmány se nachází přímo na pláži cca 15 m od moře. K dispozici jsou dva 2 lůžkové a dva 6 - 9 lůžkové apartmány vybavené koupelnami s WC, kuchyněmi a terasami s výhledem na moře.

Apartmány Dragana

Apartmány Dragana, nacházející se cca 15 m od moře, mají k dispozici jeden 4 lůžkový a jeden 6 lůžkový apartmán. Tyto apartmány jsou vybavené koupelnami s WC, kuchyněmi a terasami s úžasným výhledem na moře. Vzdálenost od starobylého centra Trogiru je 4 km. Možnost občerstvení v plážové restauraci přímo vedle vily, nákupní centrum leží ve vzdálenosti 50 m. V blízkosti se nachází také autobusová zastávka.

Apartmány Tomič

Apartmány Tomič jsou od oblázkové pláže vzdáleny cca 40 m. V prvním a druhém patře se nachází dva 4 lůžkové apartmány se dvěma ložnicemi s možností přistýlky, koupelnou, WC a kompletně vybavenou kuchyní. Každý apartmán má k dispozici terasu s úžasným výhledem na moře. Dále je k dispozici také venkovní posezení a klimatizace. Milovníci chorvatských specialit uvítají, že se v blízkosti nachází místní restaurace a nákupní středisko.

Apartmány Nakir

Ubytování celkově v 5 apartmánech, které jsou vzdáleny cca 25 m od moře. Všechny nabízené apartmány jsou vybaveny 2 lůžkovými ložnicemi, obývacím pokojem, kuchyní, koupelnou a WC. V přízemí se nachází jeden 2 lůžkový apartmán s možností přistýlky. V prvním a druhém patře jsou dva 4 lůžkové apartmány taktéž s možností přistýlky, s terasou a krásným výhledem na moře. U apartmánů Nakir můžete také využít možnosti venkovního posezení v zahradní restauraci, kde lze za příplatek dokoupit i stravování. V průběhu dne můžete za velmi příznivých cen využít občerstvení a pochutnat si na místních chorvatských specialitách. Pláže jsou všude v této lokalitě oblázkové až kamenité s pozvolným vstupem do moře.

Apartmány Mrčela

Apartmány se nachází přímo na pláži cca 15 m od moře, hned vedle vily Uljevič. K dispozici jsou dva 4 - 6 lůžkové apartmány, jeden apartmán 4 lůžkový a také jedno studio pro 2 až 3 osoby. Všechny apartmány jsou vybavené koupelnami s WC, kuchyněmi a terasami s výhledem na moře. Nákupní centrum a autobusová zastávka ve vzdálenosti 100 m. Vzdálenost od Trogiru 4 km. Možnost parkování aut přímo u vily. K dispozici plážová lehátka a gril.

Apartmány Anka

Apartmány vzdálené od moře cca 15 metrů. Ve Vile Anka je k dispozici jeden 4 lůžkový apartmán, který se nachází v 1. patře. Apartmán má dvě oddělené 2 lůžkové ložnice (1 pokoj - manželské lůžko, 2 - pokoj dvě oddělené postele ), kuchyni, obývací místnost, wc, koupelnu a terasu s výhledem na moře. Možnost parkování aut přímo u vily. 

Apartmány Tadič

Apartmány Tadič jsou od moře vzdálené 250 m. K dispozici jsou dva 2 lůžkové apartmány, dva 4 lůžkové apartmány a jeden 5 lůžkový apartmán s terasami a výhledem na moře. K apartmánům dále patří TV, klimatizace za příplatek, parkovací místo přímo u vily a možnost venkovního posezení u grilu. Vzdálenost od nákupního centra a autobusové zastávky cca 350 m.

Možnosti:

 • autobusem nebo mikrobusem do Trogiru, Split
 • návštěva Národního parku Krka, Primošten
 • celodenní výlet lodí spojený s Fish Picnickem na ostrovy Šolta a Brač
 • výlet lodí do města Split

Stravování

 • polopenze 2.700 Kč / os. / týden
 • polopenze 1.500 Kč / dítě do 10 let / týden
 • večeře 300 Kč / os. / den
 • večeře 200 Kč / dítě do 10 let / den
 • polopenze 3 850 Kč / 4 240 Kč / os. / 10 / 11 dní
 • polopenze 2 150 Kč / 2 360 Kč / dítě do 10 let / 10 / 11 dní

Termíny a ceny

Uvedené ceny jsou vždy za osobu / pobyt

Cena zahrnuje: ubytování, parkovné, ložní prádlo, kompletně vybavená kuchyň,  zákonné pojištěné CK pro případ úpadku, služby delegáta, popl. za el. a vodu, závěrečný úklid.

Cena nezahrnuje: pobytovou taxu (jedná se o povinný příplatek - os. nad 12 let: 50 Kč / noc), autobusovou dopravu, cestovní pojištění, klimatizaci, toaletní papír a průběžný úklid.

SLEVY:

- ZDARMA jedno dítě do 5 let (4,99) - bez nároku na lůžko

ALTERNATIVNÍ PŘÍPLATKY:

- 2 250 Kč / os. - autobusová doprava z Brna a zpět (zadejte prosím do poznámky v popt. formuláři)

- 5 € / den - klimatizace (úhrada na místě)

- 100 Kč - domácí mazlíček (malá plemena) / noc

- 50% z ceny - neobsazené lůžko

 

Pro objednávku zájezdu vyberte typ pokoje

Od do Počet nocí Doprava Cena
Od: 26.08.17
Do: 02.09.17
7 Auto 3 250 Kč
Poptat zájezd
Od: 02.09.17
Do: 09.09.17
7 Auto 2 650 Kč
Poptat zájezd
Od: 09.09.17
Do: 16.09.17
7 Auto 2 350 Kč
Poptat zájezd
Od: 16.09.17
Do: 23.09.17
7 Auto 2 350 Kč
Poptat zájezd

Doprava

A) Autobusová doprava - Chorvatsko

Autobusová doprava do Chorvatska je zajištěna z Brna, a to vždy v odpoledních hodinách dne uvedeného v ceníku. "Svoz" rekreantů do Brna je každý pátek v termínu od 16. 6. do 18. 8. 2017 po trasách uvedených níže, s výjimkou trasy B, u které je "svoz" možný od 2.6. do 8.9. 2017. Klienti s odjezdem v jiné dny se musí do Brna dopravit sami, avšak při návratu mohou využít nedělního "rozvozu" z Brna po svozových trasách.

V místě srazu každý účastník přestoupí do autobusu podle cílového místa své dovolené. Čas odjezdu je do každé lokality jiný. Vzhledem k tomu je nutné počítat s možným čekáním v přestupním místě na "svůj" autobus, maximálně však 2 hodiny (v závislosti na dopravní situaci může být doba i delší).

"Rozvoz" rekreantů z Brna je zajištěn každou neděli v termínu od od 25. 6. do 27. 8. 2017 po rozvozových trasách níže v dopoledních hodinách. S výjimkou trasy B, u které je "rozvoz" možný od 11.6. do 17.9. 2017. Klienti s příjezdem v jiné dny se musí z Brna dopravit sami, avšak při zahájení pobytu mohou využít pátečního "svozu" do Brna po svozových trasách.

Svozové a rozvozové přepravy budou uskutečněny pouze za předpokladu obsazení min. 12 osobami. Pokud tato podmínka nebude splněna, oznámí toto CK v dostatečném předstihu klientovi a odpovídající částku klientovi vrátí na zaslaný účet či hotově. Svoz a rozvoz klientů je považován za doplňkovou službu a její případné zrušení není důvodem odstoupení od SoZ ze strany objednavatele zájezdu.

Pro Vaši jistotu a pohodlí při cestování můžete využít rezervační nabídku místenek za úhradu 100,– / osoba. Vydaná místenka garantuje vybrané sedadlo při cestě z Brna do cílového místa a zpět. V případě zájmu si musí koupit místenky všechny uvedené osoby v SoZ.

Ceny za autobusovou dopravu z Brna a zpět:

 • Mali Lošinj, Veli Lošinj, Omiš, Baška Voda, Promajna, Podgora: 2 350,-Kč / os.
 • Pakoštane, Biograd na Moru, Primošten, Rogoznica: 2 150,-Kč / os.
 • Čiovo: 2 250,-Kč / os.

O cenách samostatné autobusové dopravy (bez objednávky ubytování) se můžete informovat v naší cestovní kanceláři.

Trasy svozových (rozvozových) autobusů

Svozové (rozvozové) trasy do (z) Brna

 

B) Vlastní doprava

Klienti s vlastní dopravou od nás obdrží všechny potřebné informace – doporučenou trasu do místa pobytu, poplatky cestou, ceny a odjezdy trajektů aj. Klienti s vlastní dopravou mohou libovolně spojovat i více termínů nebo měnit a kombinovat pobytová místa. 

Pojištění

 Rádi Vám zprostředkujeme cestovní pojištění od dvou níže uvedených pojišťoven (Allianz, UNION). Přesné znění pojistných smluv získáte v cestovní kanceláři.

 A) Allianz pojišťovna, a.s. za příplatek - viz tabulka

 
Dny dospělí 15 - 70 let děti do 15ti let osoby nad 70 let
4 152,-Kč 76,-Kč 304,-Kč
8 242,-Kč 121,-Kč 484,-Kč
10 302,-Kč 151,-Kč 604,-Kč
12 362,-Kč 181,-Kč 724,-Kč
15 454,-Kč 227,-Kč 908,-Kč
22 604,-Kč 302,-Kč 1 208,-Kč
 
Pojištění obsahuje:
 • pojištění léčebných výloh: náhrada nákladů na ošetření a léčení v zahraničí bez limitu, tzn. lékařské ošetření včetně akutního ošetření zubů, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem, přeprava do nemocnice, převoz nemocného zpět do ČR, náklady na repatriaci
 • pojištění storna zájezdu – pojistná částka do 20.000,- Kč, spoluúčast 20 %. Pojištění zavazadel – pojistná částka do 20.000,- Kč
 • úrazové pojištění  - smrt následkem úrazu 200.000,- Kč, trvalé následky úrazu poměrné plnění z pojistné částky 400.000,- Kč, denní odškodné za dobu nezbytného léčení 100,- Kč/den
 • pojištění odpovědnosti za škodu – za škody na zdraví nebo usmrcením 2.000.000,- Kč, škody na jedné věci  1.000.000,- Kč, škody způsobené psem nebo kočkou na zdraví či majetku 20.000,- Kč, spoluúčast 5.000,- Kč/PU
 • doplňkové asistenční služby – právní pomoc, opatrovník, ztráta dokladů, odcizení dokladů

B) ČSOB Pojišťovna a.s. za příplatek 14 Kč / os. / den. 

Pojištění obsahuje:
 • náhrada nákladů na ošetření a léčení v zahraničí do limitu 1 500 000 Kč, tzn. lékařské ošetření včetně akutního ošetření zubů, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem, přeprava do nejbližšího zdravotnického zařízení, náklady na repatriaci pojištěného do místa bydliště, náklady na repatriaci tělesných ostatků a přivolání opatrovníka. 

C) ČSOB Pojišťovna a.s. za příplatek 27 Kč / os. / den.

Pojištění obsahuje:

 • náhrada nákladů na ošetření a léčení v zahraničí do limitu 1 500 000 Kč, tzn. lékařské ošetření včetně akutního ošetření zubů, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem, přeprava do nejbližšího zdravotnického zařízení, náklady na repatriaci pojištěného do místa bydliště, náklady na repatriaci tělesných ostatků a přivolání opatrovníka. 
 • pojištění storna zájezdu – pojistná částka do 10 000 Kč, spoluúčast 20 %, min. 500 Kč.
 • připojištění zavazadel – pojistná částka do 10 000,– Kč, spoluúčast 500 Kč.
 • úrazové pojištění – pro případ smrti způsobené úrazem – 100 000 Kč, pro případ trvalých následků – 200 000 Kč.
 • pojištění odpovědnosti za škodu – pro případ škody na zdraví – 1 000 000,– Kč, pro případ škody na majetku – 500 000 Kč, spoluúčast 3 %, min. 500 Kč.

D) Kooperativa a.s. za příplatek 20 Kč / os. / den.

Děti ve věku do 6-ti let v doprovodu jedné dospělé osoby – ZDARMA. Děti ve věku 6–17 let – 10 Kč / os. / den. Osoby nad 70 let – 40 Kč / os. / den.

Pojistné plnění do výše 1 500 000 Kč obsahuje: 

 • lékařské ošetření (včetně akutního ošetření zubů do 5 000 Kč), pobyt v nemocnici (hospitalizace), léky předepsané lékařem, léčebné prostředky použité lékařem, přeprava do nejbližšího zdravotnického zařízení, převoz pojištěného do místa trvalého bydliště, přivolání opatrovníka nebo osoba účastnící se pohřbu (doprava do limitu LVZ, ubytování 10 000 Kč, max. 2 000 Kč/den), náklady na převoz tělesných ostatků.
 • náklady na přepravu při ztrátě nebo zničení cestovních dokladů – 25 000 Kč 
 • náklady na přepravu při zmeškání odjezdu – 5 000 Kč
 • zprostředkování finanční pomoci – bez limitu.
 

Reference

Podělte se o Vaše zážitky z cestování s ostatními.

Vložit nový komentář