Slevy a výhody | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Poslední "kusy" na 3-4 noci či na 9 nocí. více
Slevy a výhody
Slevy a výhody

Slevy a výhody

Milí cestovatelé!

Přestože jsou naše ceny už i tak velice líbivé, připravili jsme pro Vás řadu slev a zvýhodnění, kterými Vás bez pochyby potěšíme!

DĚTI DO 6-TI LET ZDARMA (bez nároku na lůžko)

Na ubytování zcela zdarma bude mít Vaše nejmenší ratolest nárok u těchto zájezdů:Poreč – mobilhomy a karavany, Mali Lošinj – Safari bungalovy, apartmány Antonieta,Biograd na Moru – mobilhomy, Pakoštane – chatky, Primošten – mobilhomy, Safari bungalovy, karavany na pláži, Baško Polje – mobilhomy, karavany, stany, bungalovy, Baška Voda – apartmány Valentino. Dítě do 6ti let nemá nárok na lůžko. Cena autobusové dopravy je jednotná, bez ohledu na věk osob.

SLEVY FIRST MINUTE

Objednejte si svůj zájezd do Chorvatska v dostatečném předstihu a získáte od nás slevu až 15%! Slevu First minute můžete uplatnit až do konce února 2018. Tuto slevu (na rozdíl od Last minute) můžete u zájezdů do chat, mobilhomů (Baško Polje, Adriatic), safari bungalovů, karavanů, stanů, bungalovů kombinovat se slevou na rodinné pasy, senior pasy či věrnostní slevou.

Přehled slev First minute:

Mali Lošinj - safari bungalovy: 10 % při zaplacení zálohy 50% z ceny zájezdu do 28.2.2018

Pakoštane - chaty: 15 % při zaplacení zálohy 50% z ceny zájezdu do 28.2.2018

Pakoštane - karavan: 15% při zaplacení zálohy 50% z ceny zájezdu do 28.2.2018

Primošten - mobilhomy: 10% při zaplacení zálohy 50% z ceny zájezdu do 28.2.2018

Primošten - safari bungalovy: 10% při zaplacení zálohy 50% z ceny zájezdu do 28.2.2018

Primošten  - karavany na pláži: 10% při zaplacení zálohy 50% z ceny zájezdu do 28.2.2018

Baško Polje - mobilhomy: 10 % při zaplacení zálohy 50% z ceny zájezdu do 28.2.2018

Baško Polje - karavany, stany: 15 % při zaplacení zálohy 50% z ceny zájezdu do 28.2.2018

Baško Polje - bungalovy: 10 % při zaplacení zálohy 50% z ceny zájezdu do 28.2.2018

SLEVY NA RODINNÉ PASY

Naše cestovní kancelář se zapojila do úspěšného projektu RODINNÉ PASY. Pro držitele je připravena speciální sleva pro děti do 18ti let ve výši 10% z ceny ubytování! (Platí pro letní pobyty v Safari bungalovy - Mali Lošinj, chaty, karavany - Pakoštane, mobilhome, karavany na pláži, Safari bungalovy - Primošten, apartmány Valentino - Baška Voda, mobilhome, bungalovy, karavany, stany - Baško Polje; neplatí pro ostatní zájezdy, účastníky skupinového zájezdu a nelze je kombinovat s last minute slevou,dále pak pro zimní pobyty a v apartmánech v Itálii a Rakousku) Bližší info a registraci zdarma získáte na www.rodinnepasy.cz . Samozřejmostí je přiznání časové slevy First minute! Nemáte-li možnost zastavit se osobně u nás v kanceláři v Brně, můžete rodinný pas spolu s vyplněnou Smlouvou o zájezdu zaslat poštou či naskenovat a zaslat na e-mail: info@atlas-adria.cz.

SLEVY NA SENIOR PASY

Taktéž jsme součástí projektu SENIOR PASY. Majitelé Senior pasů od nás získají speciální slevu 10% z ceny ubytování! (Platí pro letní pobyty v Safari bungalovy - Mali Lošinj, chaty, karavany - Pakoštane, mobilhome, karavany na pláži, Safari bungalovy - Primošten, apartmány Valentino - Baška Voda, mobilhome, bungalovy, karavany, stany - Baško Polje; neplatí pro ostatní zájezdy, účastníky skupinového zájezdu a nelze je kombinovat s last minute slevou, dále pak pro zimní pobyty a v apartmánech v Itálii a Rakousku) Bližší informace a registraci zdarma získáte www.seniorpasy.cz . Tuto slevu můžete kombinovat s časovou slevou First minute! Nemáte-li možnost zastavit se osobně u nás v kanceláři v Brně či v Praze, můžete rodinný pas spolu s vyplněnou Smlouvou o zájezdu zaslat poštou či naskenovat a zaslat na e-mail: info@atlas-adria.cz.

VĚRNOSTNÍ SLEVA

Naše věrné zákazníky (všechny, kteří s námi za poslední 3 roky alespoň jednou vycestovali) odměníme slevou 3%. Věrnostní slevu lze kombinovat se slevou First minute. Uplatnit ji můžete u zájezdů uvedených ve First minute – viz výše.

DÁRKOVÉ POUKAZY A ŠEKY

Pro platbu Vámi vybraného zájezdu můžete kromě běžných způsobů platby využít benefitní poukázky, kupóny či šeky od společností LE CHÉQUE DÉJEUNER, SODEXO, EDENRED a BENEFITY a.s. (Platí pro letní pobyty v Safari bungalovy - Mali Lošinj, chaty, karavany - Pakoštane, mobilhome, karavany na pláži, Safari bungalovy - Primošten, apartmány Valentino - Baška Voda, mobilhome, bungalovy, karavany, stany - Baško Polje; neplatí pro ostatní zájezdy, pro účastníky skupinového zájezdu a nelze je kombinovat s last minute slevou, dále pak pro zimní pobyty a v apartmánech v Itálii a Rakousku) . Uplatnění benefitů lze využít za předpokladu uzavření Smlouvy o zájezdu přímo s naší CK bez účasti zprostředkovatele. Nemáte-li možnost doručit kupóny a šeky do naší kanceláře v Brně, stačí je zaslat poštou - formou cenného psaní. Dárkovými poukazy, šeky a kupóny nelze hradit zájezdy last minute. Poukázkami lze hradit pouze 50 % ceny zájezdy.