st | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálně

  • Poslední "kusy" na 3-4 noci či na 9 nocí. více
Doprava
Doprava

Doprava

Pojeďte s námi autobusem do Chorvatska!...

A) Autobusová doprava - Chorvatsko

 Autobusová doprava do Chorvatska je zajištěna z Brna, a to vždy v odpoledních hodinách dne uvedeného v ceníku. "Svoz" rekreantů do Brna je každý pátek v termínu od 16. 6. do 18. 8. 2017 po trasách uvedených níže, s výjimkou trasy B, u které je "svoz" možný od 2.6. do 8.9. 2017. Klienti s odjezdem v jiné dny se musí do Brna dopravit sami, avšak při návratu mohou využít nedělního "rozvozu" z Brna po svozových trasách.

V místě srazu každý účastník přestoupí do autobusu podle cílového místa své dovolené. Čas odjezdu je do každé lokality jiný. Vzhledem k tomu je nutné počítat s možným čekáním v přestupním místě na "svůj" autobus, maximálně však 2 hodiny (v závislosti na dopravní situaci může být doba i delší).

"Rozvoz" rekreantů z Brna je zajištěn každou neděli v termínu od od 25. 6. do 27. 8. 2017 po rozvozových trasách níže v dopoledních hodinách. S výjimkou trasy B, u které je "rozvoz" možný od 11.6. do 17.9. 2017. Klienti s příjezdem v jiné dny se musí z Brna dopravit sami, avšak při zahájení pobytu mohou využít pátečního "svozu" do Brna po svozových trasách.

Svozové a rozvozové přepravy budou uskutečněny pouze za předpokladu obsazení min. 12 osobami. Pokud tato podmínka nebude splněna, oznámí toto CA v dostatečném předstihu klientovi a odpovídající částku klientovi vrátí na zaslaný účet či hotově. Svoz a rozvoz klientů je považován za doplňkovou službu a její případné zrušení není důvodem odstoupení od SoZ ze strany objednavatele zájezdu.

Pro Vaši jistotu a pohodlí při cestování můžete využít rezervační nabídku místenek za úhradu 100,– / osoba. Vydaná místenka garantuje vybrané sedadlo při cestě z Brna do cílového místa a zpět. V případě zájmu si musí koupit místenky všechny uvedené osoby v SoZ.

Ceny za autobusovou dopravu z Brna a zpět:

  • Mali Lošinj, Veli Lošinj: 2 550,-Kč / os.
  • Omiš, Baška Voda, Podgora: 2 490,-Kč / os.
  • Pakoštane, Biograd na Moru: 2 250-Kč / os.
  • Primošten: 2 350-Kč / os.
  • Čiovo: 2 250,-Kč / os.

O cenách samostatné autobusové dopravy (bez objednávky ubytování) se můžete informovat v naší cestovní kanceláři.

Trasy svozových (rozvozových) autobusů:

 

Příplatky autobusové dopravy:

TRASA A:

Hradec Králové          280 Kč/os.

Rychnov nad K.          280 Kč/os.

Žamberk                    280 Kč/os.

Ústí nad Orlicí            200 Kč/os.

Česká Třebová           200 Kč/os.

Lanškroun                  230 Kč/os.

Svitavy                       170 Kč/os.

Letovice                      140 Kč/os.

 

TRASA B:

Havířov                       400 Kč/os.

Ostrava                       380 Kč/os.

Frýdek-Místek            355 Kč/os.

Nový Jičín                   330 Kč/os.

Hranice                       280 Kč/os.

Olomouc                     230 Kč/os.

Prostějov                   180 Kč/os.

Vyškov                       130 Kč/os.

 

TRASA C:

Jablonec n. Nisou       480 Kč/os.

Liberec                       480 Kč/os.

Mladá Boleslav           410 Kč/os.

Nymburk                    330 Kč/os.

Kolín                           310 Kč/os.

Kutná Hora                 280 Kč/os.

Havl. Brod                  260 Kč/os.

Žďár n. S.                   250 Kč/os.

 

TRASA D:

Praha                         430 Kč/os.

Jihlava                       230 Kč/os.

 

B) Vlastní doprava

Klienti s vlastní dopravou od nás obdrží všechny potřebné informace – doporučenou trasu do místa pobytu, poplatky cestou, ceny a odjezdy trajektů aj. Klienti s vlastní dopravou mohou libovolně spojovat i více termínů nebo měnit a kombinovat pobytová místa. 

C) Skupinové zájezdy

Pro skupinové zájezdy je autobusová doprava do Chorvatska zajištěna z Brna, příp. za smluvní příplatek odkudkoliv z ČR. Podmínkou pro objednavatele skupinového zájezdu je využití smluvního autobusového dopravce Adria Bus s.r.o. a počtu min. 16 platících osob z jednoho odjezdového místa.  Případné doplnění zbývajících míst v autobusu dalšími klienty CK neopravňuje objednavatele skupinového zájezdu požadovat od nich nebo od CK jakýkoliv příspěvek na změnu trasy.

Autobusy (kromě svozových do Brna) jsou vybavené klimatizací, ledničkou, kávovarem a DVD přehrávačem. V průběhu jízdy je možnost občerstvení chlazenými a teplými nápoji, které zakoupíte u řidičů. Podle možností přidáváme přívěsné vozíky pro zvýšení pohodlí cestujících. Odjezd z Brna je vždy odpoledne, návrat v dopoledních hodinách. Cestování trvá přibližně 14 až 19 hodin, v závislosti na vzdálenosti pobytového místa z Brna. Vzhledem k tomu, že naše CK působí také na území Slovenské Republiky, jsou některé autobusy určeny pro nástup klientů na zájezd v Bratislavě. Jedná se o minimální časovou ztrátu, která v žádném případě vážně nenaruší časový harmonogram přepravy klientů do pobytového místa. Ostatní taktéž projíždí Bratislavou a všechny autobusy pak pokračují Maďarskem. V průběhu cestování budou bezpečnostní a hygienické zastávky podle situace - minimálně však jednou za 3 hodiny. Na ostrov Cres se autobus přepravuje trajektem, jehož plavba je cca 25 minut. Cestovní kancelář neodpovídá za případné zdržení autobusu trasou z důvodu přetížení cest či hraničních přechodů, objížďky nebo vlivem živelné události.